Jednoduché bývanie s YIT

Našou snahou je už viac než 100 rokov meniť svet na miesto, kde sa dobre býva a žije. Kvalitný životný štýl a poctivé bývanie prinášame z Fínska do 10 krajín Európy, kde sme za posledných 10 rokov poskytli pohodlie domova obyvateľom viac ako 60 000 nových bytov. Okrem predaja bytov ponúkame aj prenájom bytov v Bratislave.

Ponuka bytov na prenájom

Prenajímanie bytu s YIT je jednoduché a pohodlné. Stačí si vybrať z ponuky bytov na prenájom, následne nás kontaktovať a spolu s vami všetko zariadime.

Chceli by ste si prenajať byt? Takýto je postup

Prenajom_bytu_CJ_proces-01.jpg

Výhody

Prenájom bytu od YIT prináša so sebou množstvo výhod

Prenajímanie bytu s YIT je jednoduché a pohodlné. Stačí si vybrať z ponuky bytov na prenájom, následne nás kontaktovať a spolu s vami všetko zariadime. Navyše u nás získate množstvo ďalších výhod vďaka službe YIT PLUS.

 Kompletne zariadený byt

Vyberte si byt na prenájom podľa vlastného vkusu. Všetky sú kompletne vybavené. Ak vám bude niečo chýbať, pomôžeme vám s tým.

• Správca bytu na telefóne

Pridelená kontaktná osoba operatívne rieši všetky záležitosti spojené s prenájmom. Máte tak istotu bezproblémového užívania bytu.

Okamžitý servis

V prípade, že sa vám v byte niečo pokazí, my vám s tým pomôžeme. Nemusíte na nič čakať. Stačí nám zavolať a spolu nájdeme ideálne riešenie.

Poistenie

Aby ste si mohli užívať svoje bývanie bez obáv, pomôžeme vám s výberom toho najvhodnejšieho poistenia osobných vecí či poistenia zodpovednosti za škodu. Všetko rýchlo a jednoducho už pri podpise nájomnej zmluvy.

faqs.png Časté otázky:

Kontaktujte nás

*polia označené hviezdičkou sú povinné

Súhlasím s použitím mojich osobných údajov na účely zasielania obchodných ponúk a marketingových informácií o produktoch, pripravovaných projektoch a novinkách.