YIT- Starostlivosť o zákazníkov

Starostlivosť o zákazníkov

Nadštandardný klientsky servis

Vo YIT nám záleží na tom, aby sa vám bývalo príjemne a pohodlne. Aj preto naša jedinečnosť spočíva v individuálnom prístupe ku každému zákazníkovi. Starostlivosť o klienta však u nás odovzdaním kľúčov od nového bytu nekončí a dobré vzťahy rozvíjame aj naďalej. Naše oddelenie starostlivosti o zákazníkov vám bude naďalej k dispozícii, aby bolo vaše bývanie bezstarostné.

Čo všetko pre vás zabezpečíme?

centrum podpory

Zodpovieme otázky a vyriešime požiadavky

Potrebujete poskytnúť informácie týkajúce sa vášho bývania? Neváhajte nás kontaktovať formou online služby YIT PLUS v sekcii Centrum podpory a všetky vaše otázky zodpovieme.

odovzdanie_bytu

Odovzdanie bytu

Dokončený byt vám odovzdáme v dvoch krokoch:

  1. Technická obhliadka, počas ktorej si skontrolujete dokončený byt do zvoleného štandardu
  2. Odovzdanie bytu do užívania, kedy obdržíte kľúče od vášho nového bytu
manual_uzivania_bytu

Manuál užívania bytu

Aby ste mali o svojom byte dokonalý prehľad, dostanete od nás Manuál užívania bytu. Je to prehľadný sprievodca údržbou a starostlivosťou o byt, ktorý okrem základných technických informácií, obsahuje informácie ako obsluhovať jednotlivé zariadenia, dôležité kontakty a mnoho iného. 

klientske_dni

Spoločné stretnutia

Vieme ako veľmi túžite vidieť svoj byt naživo, preto pre vás usporiadame Klientsky deň, ktorý vám umožní prvý krát do svojho bytu vstúpiť. Takisto organizujeme aj udalosť Prvé stretnutie vlastníkov, na ktorom vám a vašim susedom predstavíme vybranú správcovskú spoločnosť.

Online služba YIT PLUS

Komunikujte so svojimi susedmi a majte svoje dokumenty na jednom mieste

Online služba YIT PLUS je unikátnym komunikačným nástrojom, prostredníctvom ktorého môžete ako vlastník bytu komunikovať nielen s našimi YIT oddeleniami, správcom bytového domu ale aj s vašimi susedmi. Okrem priestoru na diskusiu je aj online úložiskom dôležitých dokumentov ako sú zmluvy, pôdorysy bytu, fotodokumentácia bytu a mnohé ďalšie. Všetky dokumenty k svojej nehnuteľnosti tak máte jednom mieste, vždy k dispozícii. Súčasťou YIT PLUS sú aj pravidelné informácie o najdôležitejších míľnikoch v procese výstavby a fotografie. Prostredníctvom YIT PLUS sa tiež môžete spojiť s našimi partnermi a využiť tak množstvo výhodných ponúk služieb a produktov, ktorými si dotvoríte nový domov presne podľa predstáv.

Výhody, ktoré so sebou služba YIT PLUS prináša 

✓ Nezmeškajte žiadny dôležitý oznam

✓ Stretnite a zoznámte sa so svojimi novými susedmi

✓ Jednoducho a rýchlo skontaktujte správcu budovy

✓ Služby a pomoc dostupné online

✓ Vďaka našim partnerom získate výhodné ponuky produktov a služieb, ktoré zjednodušia a spríjemnia vaše bývanie

✓ Všetky dokumenty k vášmu bytu dostupné online cez počítač alebo tablet

✓ Zorganizujte spoločné akcie so susedmi a získajte nových priateľov

Prihláste sa k odberu noviniek

*polia označené hviezdičkou sú povinné

Chcem využiť príležitosť získať exkluzívne informácie o výhodných ponukách, spustení nových projektov, novinkách a ďalších zaujímavých tipov a inšpirácií.