Rozeta

Skolaudovan├Ż

┼Żivot v dobrom kruhu

Rozeta vd├Żchne nov├Ż ┼żivot dlhodobo nevyu┼żit├ęmu ├║zemiu v centre Ru┼żinova. Jej n├ízov predstavuje ru┼żicu, ktor├í na map├ích sl├║┼żi ako ukazovate─ż smeru. Pr├íve v├Żnimo─Źn├í poloha v srdci tejto mestskej ┼ítvrte zaru─Źuje, ┼że budete ma┼ą v ka┼żdom smere v┼íetko na dosah.

V┼íetky byty v 1. etape sú predané. Ak si ┼żeláte by┼ą oslovení ponukou ─Ćal┼íej etapy medzi prvými, kontaktujte nás prostredníctvom formulára. ─Äakujeme.

O Rozete

Rozeta vznikne v dvoch etap├ích na ─Źasti ├║zemia medzi ulicami Klincov├í, Bajkalsk├í a Z├íhradn├şcka. V prvej etape vybudujeme jeden bytov├Ż dom s celkov├Żm po─Źtom 78 bytov├Żch jednotiek na 11 podla┼żiach. Majite─żom ├íut pon├║kne 88 parkovac├şch stoj├şsk v dvojpodla┼żnej podzemnej gar├í┼żi a 10 stoj├şsk na povrchu.

rozeta_yit-2.jpg

    Efektívne rie┼íené byty

    • Ka┼żd├Ż byt disponuje balk├│nom

    • Ku ka┼żd├ęmu bytu prisl├║cha pivni─Źn├í kobka

    • Pr├şprava na exteri├ęrov├ę ┼żal├║zie

    • Bytov├Ż ┼ítandard od renomovan├Żch v├Żrobcov

    Dopravná dostupnos┼ą

    V─Ćaka svojej skvelej polohe Rozeta umo┼ż┼łuje r├Żchly a jednoduch├Ż sp├┤sob dopravy do v┼íetk├Żch k├║tov mesta. ─îi u┼ż sa vyberiete pe┼ío na zn├íme trhovisko, elektri─Źkou do centra alebo bicyklom na k├║palisko, domov to nikdy nebudete ma┼ą ─Ćaleko.


    Pe┼ío za ─Źerstv├Żm
    ovoc├şm na trh


    Zastávky MHD
    na skok


    Autom r├Żchlo v centre
    aj na obchvate


    Cyklotrasy za rohom

    rozeta_lokalita_yit.jpg

    Lokalita

    Vychutnajte si Ru┼żinov naplno. Str├ívte ve─Źer v bl├şzkom divadle, prech├ídzkou okolo ┼átrkoveck├ęho jazera, ─Źi v ob─ż├║benom podniku s priate─żmi. Okolie Rozety pon├║ka v├Żborn├║ ob─Źiansku vybavenos┼ą a miesta na oddych. Nech u┼ż vyraz├şte ak├Żmko─żvek smerom, domov to nebudete ma┼ą nikdy ─Ćaleko.

    Susedská klubov┼ła

    Dobr├ę susedsk├ę vz┼ąahy s├║ z├íkladom pohodln├ęho b├Żvania. Spoznajte svojich susedov a vyu┼żite klubov┼łu na turnaj v spolo─Źensk├Żch hr├ích, narodeninov├║ oslavu alebo posedenie pri k├ívi─Źke. Z va┼íich susedov sa tak m├┤┼żu sta┼ą dlhoro─Źn├ş priatelia.

    Pre─Źo býva┼ą s YIT

    Financovanie

    Cesta k nov├ęmu b├Żvaniu je s nami jednoduch├í. N├í┼í hypotek├írny a finan─Źn├Ż ┼ípecialista v├ím porad├ş a vybav├ş v┼íetko potrebn├ę pre k├║pu nov├ęho bytu. Nerobte si zbyto─Źn├ę starosti a u┼íetrite ─Źas aj peniaze. Po─Źas vybavovania hypot├ęky v├ím z├írove┼ł dr┼ż├şme rezerv├íciu bytu.

    Starostlivos┼ą o z├íkazn├şkov

    Na┼íou filozofiou je budova┼ą lep┼íie prostredie pre ┼żivot a tvori┼ą domovy, v ktor├Żch sa bud├║ v┼íetci c├şti┼ą dobre. Zaklad├íme si pritom na otvorenom a individu├ílnom pr├şstupe ku ka┼żd├ęmu klientovi. Predajom bytu v┼íak n├í┼í z├íujem o z├íkazn├şka nekon─Ź├ş a dobr├ę vz┼ąahy rozv├şjame aj po nas┼ąahovan├ş.

    Viac ako 100 rokov sk├║senost├ş

    Vieme, ┼że ├║spech na┼íej spolo─Źnosti nie je n├íhodn├Ż, ale je v├Żsledkom dlhodobej spolupr├íce v┼íetk├Żch zamestnancov. Pr├íve v─Ćaka nim tvor├şme ┼żiv├ę mest├í v 10 eur├│pskych krajin├ích a prin├í┼íame vysn├şvan├ę b├Żvanie tis├şcom spokojn├Żch klientov.

    Vizualiz├ície na tejto str├ínke maju ilustra─Źn├Ż charakter a nemusia v plnej miere zodpoveda┼ą realite.

    Informácie pre susedov

    Kontaktujte nás

    *polia ozna─Źen├ę hviezdi─Źkou s├║ povinn├ę

    Va┼ía správa oh─żadom:
    Rozeta
    Máte záujem o:
    Chcem vyu┼żi┼ą príle┼żitos┼ą získa┼ą exkluzívne informácie o výhodných ponukách, spustení nových projektov, novinkách a ─Ćal┼íích zaujímavých tipov a in┼ípirácií