Predaj bytov v Bratislave

O YIT

YIT je medzinárodná developerská spoločnosť pochádzajúca z Fínska, ktorá v Bratislave stavia výnimočné bytové a kancelárske projekty s množstvami ocenení. Pozrite si aktuálnu ponuku bytov na predaj v Bratislave a objavte svoj vysnívaný domov. Predaj bytov v Bratislave zabezpečujeme vlastným predajným tímom, aby sme vám zaručili ten najlepší servis pri kúpe vašej novej nehnuteľnosti.

Máte otázky alebo potrebujete poradiť s výberom?

Kontaktujte nás

Naše novostavby v Bratislave

Objavte svoj nový domov v niektorej z týchto príjemných lokalít a užite si množstvo výhod, ktoré so sebou prinášajú.

Družstevné-bývanie_editSK.jpg

Nenašli sa žiadne byty odpovedajúce kritériam.

Nevzdávajte to, Váš vysnený byt v Bratislave na Vás čaká!
Skúste inú lokalitu alebo zmeňte kritériá vyhľadávania.

Kontaktujte nás

*polia označené hviezdičkou sú povinné

Moje obľúbené ()

Nemáte zvolené žiadne obľubené položky.

Chcem využiť príležitosť získať exkluzívne informácie o výhodných ponukách, spustení nových projektov, novinkách a ďalších zaujímavých tipov a inšpirácií.

Prečo bývať v Bratislave s YIT?

Našou víziou je meniť mestá na miesta, kde sa bude dobre bývať, pracovať a žiť. Máme už viac ako 110 rokov dlhú tradíciu, vďaka ktorej dokážeme premieňať, zveľaďovať a budovať funkčné, moderné a udržateľné štvrte s priaznivou infraštruktúrou pre pohodlné bývanie a život. 

Po celej Európe zamestnávame vyše 5500 profesionálov a naše pôsobenie je momentálne zastrešené v deviatich krajinách: Fínsko, Švédsko, Nórsko, Estónsko, Litva, Lotyšsko, Česká Republika, Slovensko a Poľsko. Naše úsilie a úspešné projekty v jednotlivých krajinám dosiahli uznanie a množstvo prestížnych ocenení

Náš profesionálny tím predajcov vám rád pomôže pri výbere správneho bytu. Niektoré naše apartmány a byty na predaj v Bratislave sú k dispozícii na obhliadky, ktorými vás prevedú naši skúsení špecialisti. Okrem toho vám poradia a pomôžu s výberom bytového štandardu, dohodnú konzultácie s architektom alebo s finančným špecialistom, s ktorým vyriešite financovanie bytu. Počas celého procesu kúpy bytu bude o vás postarané, pričom nezabudnete na žiaden termín a všetko vyriešite pohodlne na jednom mieste. Oddelenie starostlivosti o zákazníkov bude s vami riešiť všetky dôležité termíny, obhliadky, odovzdanie bytu, ako aj stretnutia vlastníkov bytov.