ZWIRN

ZWIRN

Projekt nadväzuje na bohatú históriu bývalého priemyselného areálu cvernovej továrne a začína odvíjať nový príbeh, ktorý toto výnimočné miesto zmení na vitálnu bratislavskú štvrť pre moderný životný štýl.

Vitajte na vzácnom mieste

Predstavte si priestor, kde sa stretáva modernosť s tradíciou, kde sa spájajú výhody bývania v centre s prednosťami života v pokojnej lokalite. ZWIRN je presne takýmto miestom. Jedinečný genius loci novej štvrte dotvára starostlivo zrekonštruovaná národná kultúrna pamiatka Pradiareň 1900. Vďaka námestiu, množstvu obchodov a príjemným kaviarničkám vzniká skutočne živé miesto.

Život na vzácnom mieste

ZWIRN prináša nový impulz do obľúbenej a zabývanej lokality pri Dulovom námestí. Predstavuje špičkovú mestotvornú architektúru s odkazom na industriálnu históriu tohto miesta. Trojica bytových blokov rešpektuje okolitú zástavbu a umožní vznik kvalitných verejných priestorov s príjemnými vnútroblokmi pre svojich obyvateľov.

Komfort na vzácnom mieste

Zwirn_komfortne_byvanie-01.jpg

Stropné chladenie
a podlahové kúrenie

Zwirn_komfortne_byvanie-03.jpg

Pohodlné parkovanie
v podzemnej garáži

Zwirn_komfortne_byvanie-02.jpg

Ku každému bytu prislúcha
balkón, terasa alebo predzáhradka
Zwirn_komfortne_byvanie-01.jpg

Miesta na uskladnenie
a umytie bicyklov

Zwirn_komfortne_byvanie-01.jpg

Elektricky ovládané
exteriérové žalúzie

Zwirn_komfortne_byvanie-04.jpg

Nadštandardné spoločné
priestory a fasáda

Zwirn_komfortne_byvanie-01.jpg

Nadštandardné interiérové
materiály

Zwirn_komfortne_byvanie-01.jpg

Zelené strechy
zlepšujúce klímu

Dvory

Vnútrobloky tvoríme podľa nášho konceptu dobrého dvora. Veríme, že práve dvory sú ideálnym miestom na oddych po náročnom dni, bezpečným útočiskom pre detské hry a skvelým prostriedkom pre budovanie priateľskej susedskej komunity. Toto je pre nás základ naozaj pokojného bývania.

Čo prinesie nová štvrť?

ZWIRN prinesie do tejto zóny množstvo výhod nielen pre obyvateľov, ale aj pre susedov z okolia a návštevníkov.

 • Rekonštrukciu Košickej a Páričkovej ulice

 • Nové námestie so zeleňou a oddychovými zónami

 • Plnú občiansku vybavenosť vďaka lokálnym prevádzkam

 • Nové cyklotrasy na Košickej a Páričkovej ulici

Historická Pradiareň 1900

Pradiareň 1900 prináša moderné kancelárske priestory v historickej budove bývalej cvernovej továrne,ktorá je jednou z mála národných kultúrnych pamiatok v Bratislave vracajúcou sa do života. Veľkorysý priestor s otvorenými kanceláriami naplní aj vaše najnáročnejšie predstavy o reprezentatívnom a praktickom sídle spoločnosti.

Viac informácií

Chcem tu mať firemné sídlo

Všetko pri vzácnom mieste

Snívate o výhodách života v centre mesta a zároveň túžite po pokojnej lokalite? ZWIRN ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a pešiu dostupnosť do Starého Mesta či nového downtownu. Vďaka tomu bývate v pokoji, no za kultúrou a zábavou nikdy nemáte ďaleko.

Prečo bývať s YIT

Financovanie

Cesta k novému bývaniu je s nami jednoduchá. Náš hypotekárny a finančný špecialista vám poradí a vybaví všetko potrebné pre kúpu nového bytu. Nerobte si zbytočné starosti a ušetrite čas aj peniaze. Počas vybavovania hypotéky vám zároveň držíme rezerváciu bytu.

Starostlivosť o zákazníkov

Našou filozofiou je budovať lepšie prostredie pre život a tvoriť domovy, v ktorých sa budú všetci cítiť dobre. Zakladáme si pritom na otvorenom a individuálnom prístupe ku každému klientovi. Predajom bytu však náš záujem o zákazníka nekončí a dobré vzťahy rozvíjame aj po nasťahovaní.

Viac ako 100 rokov skúseností

Vieme, že úspech našej spoločnosti nie je náhodný, ale je výsledkom dlhodobej spolupráce všetkých zamestnancov. Práve vďaka nim tvoríme živé mestá v 11 európskych krajinách a prinášame vysnívané bývanie tisícom spokojných klientov.

    Prečo sa oplatí bývať s YIT?

    Informácie pre susedov

    Kontaktujte nás

    Máte záujem o byt v ZWIRNe?

    Kontaktujte nás ohľadom aktuálnej ponuky dostupných bytov.

    *polia označené hviezdičkou sú povinné

    Vaša správa ohľadom:
    ZWIRN
    Chcem využiť príležitosť získať exkluzívne informácie o výhodných ponukách, spustení nových projektov, novinkách a ďalších zaujímavých tipov a inšpirácií.