ZWIRN

ZWIRN

Projekt nadväzuje na bohatú históriu bývalého priemyselného areálu cvernovej továrne a postupne odvíja nový príbeh, ktorý toto výnimočné miesto mení na vitálnu bratislavskú štvrť pre moderný život.

ZWIRN vyrastá v troch etapách a ponúka nadštandardné bývanie s pestrými dispozičnými riešeniami, unikátnou atmosférou a množstvom benefitov.

Vitajte na vzácnom mieste

Predstavte si priestor, kde sa stretáva modernosť s tradíciou, kde sa spájajú výhody bývania v centre s prednosťami života v pokojnej lokalite. ZWIRN je presne takýmto miestom. Jedinečný genius loci novej štvrte dotvára starostlivo zrekonštruovaná národná kultúrna pamiatka Pradiareň 1900. Vďaka námestiu, množstvu obchodov a príjemným kaviarničkám vzniká skutočne živé miesto vo výnimočnej lokalite.

Komfort na vzácnom mieste

Zwirn_komfortne_byvanie-01.jpg

Stropné chladenie
a kúrenie

Zwirn_komfortne_byvanie-03.jpg

Pohodlné parkovanie
v podzemnej garáži

Zwirn_komfortne_byvanie-02.jpg

Ku každému bytu prislúcha
balkón, terasa alebo predzáhradka
Zwirn_komfortne_byvanie-01.jpg

Miesta na uskladnenie
a umytie bicyklov

Zwirn_komfortne_byvanie-02.jpg

Pivničná kobka
v cene každého bytu
Zwirn_komfortne_byvanie-04.jpg

Nadštandardné spoločné
priestory a fasáda

Zwirn_komfortne_byvanie-01.jpg

Nadštandardné interiérové
materiály

Zwirn_komfortne_byvanie-01.jpg

Zelené strechy
zlepšujúce klímu

finančný-bonus-Jún-ZWIRN FINAL.jpg

Bývanie na vzácnom mieste

Prezrite si svoj budúci domov zo všetkých uhlov. Virtuálne prehliadky vás prenesú priamo do bytov v ZWIRNe.

Vzorový byt


Záujemcovia o bývanie si môžu vychutnať jedinečnú atmosféru ZWIRNu priamo na mieste. Dohodnite si osobnú obhliadku a príďte sa pozrieť na niektorý zo zariadených bytov.

Dvory

Vnútrobloky tvoríme podľa nášho konceptu dobrého dvora. Veríme, že práve dvory sú ideálnym miestom na oddych po náročnom dni, bezpečným útočiskom pre detské hry a skvelým prostriedkom pre budovanie priateľskej susedskej komunity. Toto je pre nás základ naozaj pokojného bývania.

Všetko pri vzácnom mieste

ZWIRN prináša nový impulz do obľúbenej a zabývanej lokality pri Dulovom námestí. Trojica bytových blokov rešpektuje okolitú zástavbu a umožní vznik kvalitných verejných priestorov s príjemnými dvormi. Vďaka tomu bývate v pokoji, no za kultúrou a zábavou nikdy nemáte ďaleko.

Opýtajte sa suseda

Dvor

Chcete vedieť, ako sa v tejto lokalite býva? Naši susedia sa podelili o svoje skúsenosti s bývaním, s vybavením v okolí svojho domova, aj s tým, čo sa im najviac páči alebo čo by vylepšili. Pozrite si ich krátke profily a neváhajte ich kontaktovať.

Zistiť viac

Prečo bývať s YIT

Viac ako 100 rokov skúseností a množstvo ocenení

Vieme, že úspech našej spoločnosti nie je náhodný, ale je výsledkom dlhodobej spolupráce všetkých zamestnancov. Práve vďaka nim tvoríme živé mestá v niekoľkých európskych krajinách a prinášame vysnívané bývanie tisícom spokojných klientov aj na Slovensku.

Starostlivosť o zákazníkov

Našou filozofiou je budovať lepšie prostredie pre život a tvoriť domovy, v ktorých sa budú všetci cítiť dobre. Zakladáme si pritom na otvorenom a individuálnom prístupe ku každému klientovi. Predajom bytu však náš záujem o zákazníka nekončí a dobré vzťahy rozvíjame aj po jeho prevzatí.

Financovanie

Cesta k novému bývaniu je s nami jednoduchá. Náš hypotekárny a finančný špecialista vám poradí a vybaví všetko potrebné pre kúpu nového bytu. Nerobte si zbytočné starosti a ušetrite čas aj peniaze. Počas vybavovania hypotéky vám zároveň držíme rezerváciu bytu.

Služba zariadenia bytu

Šetrite čas a využite ho tam, kde naozaj potrebný. Prostredníctvom služby zariadenia bytu, vám vieme pomôcť zastrešiť jeho vybavenie, vďaka čomu bude váš domov pripravený na nasťahovanie skôr a bez zbytočných starostí s dopravou či montážou.

    Galéria

    Vizualizácie na tejto stránke maju ilustračný charakter a nemusia v plnej miere zodpovedať realite.

    Informácie pre susedov

    Kontaktujte nás

    Máte záujem o byt v ZWIRNe?

    Kontaktujte nás ohľadom aktuálnej ponuky dostupných bytov.

    *polia označené hviezdičkou sú povinné

    Vaša správa ohľadom:
    ZWIRN
    Chcem využiť príležitosť získať exkluzívne informácie o výhodných ponukách, spustení nových projektov, novinkách a ďalších zaujímavých tipov a inšpirácií