ZWIRN

ZWIRN

Projekt nadväzuje na bohatú históriu bývalého priemyselného areálu cvernovej továrne a začína odvíjať nový príbeh, ktorý toto výnimočné miesto zmení na vitálnu bratislavskú štvrť pre moderný životný štýl.

Vitajte na vzácnom mieste

ZWIRN retail

Predstavte si priestor, kde sa stretáva modernosť s tradíciou, kde sa spájajú výhody bývania v centre s prednosťami života v pokojnej lokalite. ZWIRN je presne takýmto miestom. Jedinečný genius loci novej štvrte dotvára starostlivo zrekonštruovaná národná kultúrna pamiatka Pradiareň 1900. Vďaka námestiu, množstvu obchodov a príjemným kaviarničkám vzniká skutočne živé miesto.

Bývanie na vzácnom mieste

Komfort na vzácnom mieste

Zwirn_komfortne_byvanie-01.jpg

Stropné chladenie
a kúrenie

Zwirn_komfortne_byvanie-03.jpg

Pohodlné parkovanie
v podzemnej garáži

Zwirn_komfortne_byvanie-02.jpg

Ku každému bytu prislúcha
balkón, terasa alebo predzáhradka
Zwirn_komfortne_byvanie-01.jpg

Miesta na uskladnenie
a umytie bicyklov

Priestranny vnútroblok.png

Priestranný
vnútroblok

Zwirn_komfortne_byvanie-04.jpg

Nadštandardné spoločné
priestory a fasáda

Zwirn_komfortne_byvanie-01.jpg

Nadštandardné interiérové
materiály

Zwirn_komfortne_byvanie-01.jpg

Zelené strechy
zlepšujúce klímu

Dvory

Vnútrobloky tvoríme podľa nášho konceptu dobrého dvora. Veríme, že práve dvory sú ideálnym miestom na oddych po náročnom dni, bezpečným útočiskom pre detské hry a skvelým prostriedkom pre budovanie priateľskej susedskej komunity. Toto je pre nás základ naozaj pokojného bývania.

ZWIRN Dvor

Všetko pri vzácnom mieste

ZWIRN prináša nový impulz do obľúbenej a zabývanej lokality pri Dulovom námestí. Trojica bytových blokov rešpektuje okolitú zástavbu a umožní vznik kvalitných verejných priestorov s príjemnými dvormi. Vďaka tomu bývate v pokoji, no za kultúrou a zábavou nikdy nemáte ďaleko.

Čo prinesie nová štvrť?

ZWIRN prinesie do tejto zóny množstvo výhod nielen pre obyvateľov, ale aj pre susedov z okolia a návštevníkov.

 • Pradiareň a námestie Pradiarne

  Obnovenie Národnej kultúrnej pamiatky

  Viac o Pradiarni 1900

 • ZWIRN košická

  Rekonštrukciu Košickej a Páričkovej ulice

 • ZWIRN námestie

  Nové námestie so zeleňou a oddychovými zónami

 • ZWIRN retail

  Plnú občiansku vybavenosť vďaka lokálnym prevádzkam

 • Cyklochodník

  Nové cyklotrasy na Košickej a Páričkovej ulici

Historická Pradiareň 1900

Pradiareň Svätoplukova

Pradiareň 1900 prináša moderné kancelárske a obchodné priestory v historickej budove bývalej cvernovej továrne, ktorá je jednou z mála národných kultúrnych pamiatok v Bratislave vracajúcou sa do života. Veľkorysé priestory s modernými technológiami naplnia vaše predstavy o reprezentatívnom sídle spoločnosti ako aj skvelej adresy novej prevádzky. V ponuke ostali ostali posledné voľné priestory na prízemí.

Viac informácií

MÁm ZÁUJEM

Opýtajte sa suseda

Dvor

Chcete vedieť, ako sa v tejto lokalite býva? Naši susedia sa podelili o svoje skúsenosti s bývaním, s vybavením v okolí svojho domova, aj s tým, čo sa im najviac páči alebo čo by vylepšili. Pozrite si ich krátke profily a neváhajte ich kontaktovať.

Zistiť viac

Prečo bývať s YIT

Vyše 100 rokov skúseností a množstvo ocenení

Vieme, že úspech našej spoločnosti nie je náhodný, ale je výsledkom dlhodobej spolupráce všetkých zamestnancov . Práve vďaka nim tvoríme živé mestá v európskych krajinách a prinášame vysnívané bývanie tisícom spokojných klientov.

Starostlivosť o zákazníkov

Našou filozofiou je budovať lepšie prostredie pre život a tvoriť domovy, v ktorých sa budú všetci cítiť dobre. Zakladáme si pritom na otvorenom a individuálnom prístupe ku každému klientovi. Predajom bytu však náš záujem o zákazníka nekončí a dobré vzťahy rozvíjame aj po nasťahovaní.

Financovanie

Cesta k novému bývaniu je s nami jednoduchá. Náš hypotekárny a finančný špecialista vám poradí a vybaví všetko potrebné pre kúpu nového bytu. Nerobte si zbytočné starosti a ušetrite čas aj peniaze. Počas vybavovania hypotéky vám zároveň držíme rezerváciu bytu.

Služba zariadenia bytu

Šetrite čas a využite ho tam, kde naozaj potrebný. Prostredníctvom služby zariadenia bytu, vám vieme pomôcť zastrešiť jeho vybavenie, vďaka čomu bude váš domov pripravený na nasťahovanie skôr a bez zbytočných starostí s dopravou či montážou.

    Galéria

    Vizualizácie na tejto stránke maju ilustračný charakter a nemusia v plnej miere zodpovedať realite.

    Informácie pre susedov

    Kontaktujte nás

    Máte záujem o byt v ZWIRNe?

    Kontaktujte nás ohľadom aktuálnej ponuky dostupných bytov.

    *polia označené hviezdičkou sú povinné

    Vaša správa ohľadom:
    ZWIRN
    Chcem využiť príležitosť získať exkluzívne informácie o výhodných ponukách, spustení nových projektov, novinkách a ďalších zaujímavých tipov a inšpirácií