Novostavby Ružinov

Atraktívne novostavby v Ružinove.

Mestská štvrť Ružinov patrí v súčasnosti k najpopulárnejším lokalitám nielen pre jej výbornú vybavenosť a spojenie s centrom mesta, ale hlavne vďaka pokojnej atmosfére, množstvu zelene a možnostiam na príjemné trávenie času s rodinou a priateľmi.

O Ružinove • Zeleň

  Ružinov je obľúbená mestská časť, ktorú zdobí množstvo zelene. Nie sú to len parky na každom rohu, ale aj známe jazerá ako Štrkovec, či Ružinovské jazerá, ktoré na svojich brehoch ponúkajú obyvateľom pokojné oddychové zóny. • Dopravné spojenia

  Ružinov pretínajú široké štvorprúdové ulice Bajkalská a Prievozská s výborným napojením na diaľničný obchvat. Okrem toho máte možnosť sa bezprostredne dostať do centra, s ktorým Ružinov susedí. Výhodou je tiež bohatá využiteľnosť prostriedkov MHD. 

    • Šport

  Ružinov dýcha športom. V zime môžete skúsiť verejné korčuľovanie na štadióne Vladimíra Dzurillu, kedykoľvek – aj v nečase – navštívte lezeckú halu, fitness centrá, či športové kluby. A keď bude pekne, nič vám neprevetrá hlavu tak, ako bežecký okruh okolo Štrkovca.

Mapa a občianska vybavenosť