logo.png

ZÍSKAJTE 20 000 EUR
NA OBNOVU DVORA.

Máme víťazov!

V decembri minulého roka sme spustili súťaž o zveľadenie bratislavských dvorov. Zapojilo sa do nej až 25 majiteľov súkromných či verejných dvorov, ktorí by chceli skrášliť svoje okolie nielen pre seba, ale aj pre návštevníkov či okoloidúcich.

Víťazmi súťaže sa stali:

Hlavnú výhru v hodnote 15000 EUR a 5000 EUR vo forme mentoringu získal dvor Jedno staromestské átrium (bytový dom pod správou BLAHO-BYT, s.r.o., IČO 35729899), ktorý sa nachádza vo vnútrobloku Žabotova, Železničiarska, Bukureštská a Holekova.

Výhru 5000 EUR vo forme mentoringu získali dvory:

Dvor Vajnorská (bytový dom v správe Bytokomplex, s.r.o, IČO 35698845), ktorý prislúcha k bytovému domu Vajnorská 57-63.

Susedia na dvore (občianske združenie bytových domov, IČO 42169488), ktorý sa nachádza vo vnútrobloku Záhrebská, Björnsonova, Povraznícka)

Výhercom blahoželáme a tešíme sa na spoluprácu!

Kto je za tým?

Sme fínska stavebná a developerská spoločnosť s viac ako storočnou tradíciou.
V Bratislave sme postavili a staviame viaceré bytové domy (NUPPU, STEIN2, ZWIRN, TAMMI Dúbravka a ďalšie).


Bývanie pre nás neznamená len štyri steny, strop a podlahu.
Súčasťou domova, sú priestory, v ktorých žijeme spoločne ako komunita so susedmi, a obyvateľmi okolitých bytových domov.

Spolu vytvárame živé mesto

Živé mesto je podľa nás v prvom rade také, ktoré je funkčné a myslí na potreby obyvateľov, od najmenších až po seniorov. Ak chceme, aby nám mesto slúžilo a rástlo, musíme ho v prvom rade vybudovať kvalitne, takže tu bude nie pre jednu, ale veľa ďalších generácií. Preto si dávame u nás vo YIT na kvalite našich projektov obzvlášť záležať.

Živé mesto nevzniká výlučne v územných plánoch alebo na rysovacích doskách. Vzniká v prvom rade v dialógu s obyvateľmi, ktorí sú jeho užívateľmi. Váš názor na to, aké mesto máte radi, kedy sa v ňom dobre cítite je pre nás dôležitý už od najmenších detailov. Od lavičky na dvore až po projektovanie celých mestských štvrtí.


Prečítajte si náš blog