Lokálne stránky:
Corporate site:


logo.png

ZÍSKAJTE 20 000 EUR
NA OBNOVU DVORA.

Ďakujeme za všetky zaslané prihlášky.

Veľmi nás teší veľký záujem o spoločné zveľadenie bratislavských dvorov. Každú zaslanú prihlášku vyhodnotíme a všetkých súťažiacich budeme čoskoro kontaktovať.

Chcete zmeniť priestor vo svojom okolí?

Sme presvedčení o tom, že vy predsa najlepšie viete, čo vášmu dvoru chýba. Je vaším životným priestorom, ktorý si teraz s našou pomocou môžete upraviť podľa vašich predstáv. Na vás tiež záleží, či si aj v budúcnosti zachová svoje čaro.

Kto je za tým?

Sme fínska stavebná a developerská spoločnosť s viac ako storočnou tradíciou.
V Bratislave sme postavili a staviame viaceré bytové domy (NUPPU, STEIN2, ZWIRN, TAMMI Dúbravka a ďalšie).


Bývanie pre nás neznamená len štyri steny, strop a podlahu.
Súčasťou domova, sú priestory, v ktorých žijeme spoločne ako komunita so susedmi, a obyvateľmi okolitých bytových domov.

Spolu vytvárame živé mesto

Živé mesto je podľa nás v prvom rade také, ktoré je funkčné a myslí na potreby obyvateľov, od najmenších až po seniorov. Ak chceme, aby nám mesto slúžilo a rástlo, musíme ho v prvom rade vybudovať kvalitne, takže tu bude nie pre jednu, ale veľa ďalších generácií. Preto si dávame u nás vo YIT na kvalite našich projektov obzvlášť záležať.

Živé mesto nevzniká výlučne v územných plánoch alebo na rysovacích doskách. Vzniká v prvom rade v dialógu s obyvateľmi, ktorí sú jeho užívateľmi. Váš názor na to, aké mesto máte radi, kedy sa v ňom dobre cítite je pre nás dôležitý už od najmenších detailov. Od lavičky na dvore až po projektovanie celých mestských štvrtí.


Prečítajte si náš blog

Napíšte nám

Moje obľúbené ()

Nemáte zvolené žiadne obľúbené položky.

Súhlasím s použitím mojich osobných údajov na účely zasielania obchodných ponúk a marketingových informácií o produktoch, pripravovaných projektoch a novinkách.

Kontakt

Predajné centrum
Račianska 153/A, Bratislava 831 54
Pre volania zo zahraničia: +421903999333
Zavrieť
Zavrieť