logo.png

Vdýchnite svojmu dvoru nový život

zahradka yit dvor

YIT Manuál dvorovInšpirujte sa, ako využiť spoločný priestor a vybudovať si kvalitnú komunitu tak, aby ste dvor s radosťou využívali každý deň.

STIAHNUŤ MANUÁL

Kto je za tým?

Sme fínska stavebná a developerská spoločnosť s viac ako storočnou tradíciou.
V Bratislave sme postavili a staviame viaceré bytové domy (NUPPU, STEIN2, ZWIRN, TAMMI Dúbravka a ďalšie).


Bývanie pre nás neznamená len štyri steny, strop a podlahu.
Súčasťou domova, sú priestory, v ktorých žijeme spoločne ako komunita so susedmi, a obyvateľmi okolitých bytových domov.

Spolu vytvárame živé mesto

Živé mesto je podľa nás v prvom rade také, ktoré je funkčné a myslí na potreby obyvateľov, od najmenších až po seniorov. Ak chceme, aby nám mesto slúžilo a rástlo, musíme ho v prvom rade vybudovať kvalitne, takže tu bude nie pre jednu, ale veľa ďalších generácií. Preto si dávame u nás vo YIT na kvalite našich projektov obzvlášť záležať.

Živé mesto nevzniká výlučne v územných plánoch alebo na rysovacích doskách. Vzniká v prvom rade v dialógu s obyvateľmi, ktorí sú jeho užívateľmi. Váš názor na to, aké mesto máte radi, kedy sa v ňom dobre cítite je pre nás dôležitý už od najmenších detailov. Od lavičky na dvore až po projektovanie celých mestských štvrtí.


Prečítajte si náš blog

Zveľaďte si dvor vďaka manuálu YIT

Ak aj vy máte záujem začať s obnovou či úpravou svojho dvora, prinášame vám obsiahly manuál, ktorý vám pomôže vytvoriť z neho prostredie, kde sa budete vy aj vaši susedia cítiť dobre. Inšpirujte sa, ako využiť spoločný priestor a vybudovať si kvalitnú komunitu tak, aby ste dvor s radosťou využívali každý deň.

STIAHNITE SI MANUÁL DVOROV YIT

Chcem využiť príležitosť získať exkluzívne informácie o výhodných ponukách, spustení nových projektov, novinkách a ďalších zaujímavých tipov a inšpirácií.

Ďalšie užitočné dokumenty na stiahnutie

Pri renovovaní dvora sa zrejme nevyhnete aj komunikácii s úradmi a získavaniu povolení na prípadné stavebné úpravy. Nedá sa stanoviť všeobecný postup platný pre všetky dvory. Veľa závisí od posúdenia zámeru stavebným úradom. Ten podľa rozsahu a zložitosti zámeru stanoví postup povolenia zámeru, prípadne aj kolaudácie. Prinášame vám však základné vzory tlačív, ktoré môžete pri realizácii svojho projektu potrebovať. Odporúčame overiť aktuálnosť všetkých potrebných dokumentov na stránkach príslušných mestských častí, resp. webových stránkach obcí.