Lokálne stránky:
Corporate site:

Financovanie

Efektívne financovanie s YIT

Cesta k novému bývaniu s naším finančným špecialistom bude jednoduchá a efektívna.  Nerobte si zbytočné starosti, ušetrite čas aj peniaze. Pohodlne sa usaďte a všetko okolo financovania nového bytu nechajte na nás.Náš interný hypotekárny a finančný špecialista za vás vybaví všetko, čo je pre kúpu nového bytu potrebné. Počas vybavovania hypotéky vám zároveň držíme rezerváciu bytu.

Všetko pod jednou strechoU

Ušetríme vám nie hodiny, ale dni strávené chodením po bankách, orientovaním sa v rôznych ponukách a vybavovaním množstva papierov a potvrdení. Zabezpečíme vám najvýhodnejší plán financovania, vyplnenie a podanie žiadosti o hypotéku, ale aj kontrolu zmlúv s bankou a zápis do katastra. V krátkom čase a na jednom mieste, pričom stáť vás to nebude vôbec nič.

Najvýhodnejšie podmienky

Každý klient má o financovaní nového bytu inú predstavu a zorientovať sa v množstve ponúk rôznych bankových inštitúcií je náročné a zdĺhavé. Náš finančný špecialista pozná ceny a podmienky bánk a priamo v našom Predajnom centre YIT vám vypracuje ich vyhodnotenie a porovnanie. Spolu s ním potom vyberiete ideálne riešenie pre vašu situáciu a budete si istí, že máte tie najvýhodnejšie podmienky.

Hypotéka do 48 hodín

Pri kúpe bytu je vám k dispozícii jedinečná ponuka schválenia hypotéky do 48 hodín od podpísania žiadosti s naším hypotekárnym špecialistom. Už žiadne dlhé schvaľovacie procesy – u nás máte hypotéku schválenú rýchlo, pohodlne a výhodne.

Poistenie nehnuteľnosti aj domácnosti

Okrem hypotéky máte možnosť poistenia nehnuteľnosti aj poistenia domácnosti od YIT. Poistenie nehnuteľnosti je podmienkou pre čerpanie hypotéky, poistenie domácnosti vás zas chráni pred škodami vo vašom novom byte. Obe za vás rovnako ako hypotéku vybaví náš finančný špecialista a vy si tak ušetríte starosti aj čas.

Garancia najnižšej úrokovej sadzby

Ak sa znížia úrokové sadzby na trhu hypoték a máte už počas výstavby projektu podpísanú úverovú sadzbu s vyšším úrokom, náš špecialista vám dá v prípade možnosti (v závislosti od ratingu klienta) bezplatne znížiť úrokovú sadzbu. Ak sa úrokové sadzby počas výstavby projektu zvýšia, máte garanciu sadzby na schválenom úvere.

Ako prebieha proces financovania?

V YIT máte všetko spojené s financovaním vybavené ľahko a pohodlne. Radi vám pomôžeme so všetkým, čo budete potrebovať, ako na ceste k svojmu novému bývaniu, tak aj počas jeho užívania.

Vyberiete si byt

Byt vám nezáväzne rezervujeme na 3 pracovné dni, počas ktorých si môžete vybaviť hypotekárny úver prostredníctvom nášho interného hypotekárneho špecialistu.

Pripravíme najvýhodnejšiu ponuku financovania

Hypotekárny špecialista vám pripraví ponuky vo vybraných 4 najväčších bankách. Následne si vyberiete najvýhodnejšiu ponuku financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru.

Podpíšete zmluvu o budúcej kúpnej zmluve

Hypotekárny špecialista pripraví žiadosť o hypotekárny úver vo vybranej banke. Po schválení hypotekárneho úveru podpíšete zmluvu o budúcej kúpnej zmluve a následne môžete čerpať hypotekárny úver.

Čerpanie úveru

Je možné čerpať úver už na prvú časť kúpnej ceny bez založenia bytu, ktorá je štandardne 20% z celkovej kúpnej ceny bytu (čerpanie úveru bez založenia nehnuteľnosti je možné iba v niektorých z vybraných bánk). Platíte mesačnú splátku iba z vyčerpanej časti úveru.

Dočerpanie hypotekárneho úveru

Pre dočerpanie poslednej časti hypotekárneho úveru predložíme kolaudačné rozhodnutie banke. Od tohto momentu budete splácať plnú mesačnú splátku podľa schválenej zmluvy o hypotekárnom úvere.

Podpis kúpnej zmluvy


Po vyplatení 100 % kúpnej ceny podpíšete kúpnu zmluvu na prevod vlastníckeho práva nehnuteľnosti. V prípade, že ste použili vlastné finančné prostriedky na kúpu bytu, je možné tieto zdroje refundovať prostredníctvom hypotekárneho úveru do 12 mesiacov.

Prevzatie bytu


Dostanete kľúče od vlastného bytu a budete si môcť naplno vychutnávať vysnívané bývanie od YIT.

MÁTE OTÁZKY OHĽADOM FINANCOVANIA? Kontaktujte nás

Súhlasím s použitím mojich osobných údajov na účely zasielania obchodných ponúk a marketingových informácií o produktoch, pripravovaných projektoch a novinkách.

MÁTE OTÁZKY OHĽADOM FINANCOVANIA? Kontaktujte nás

Súhlasím s použitím mojich osobných údajov na účely zasielania obchodných ponúk a marketingových informácií o produktoch, pripravovaných projektoch a novinkách.
Zavrieť
Zavrieť