NUPPU

Rozkvitnite v Ružinove

NUPPU je projekt, ktorý vyrastá spolu s vami. Vytvára priestor plný energie, nápadov a priateľstiev na celý život. Stáva sa novým centrom Ružinova a kvitne s ním do krásy. Práve preto nesie názov NUPPU, ktorý vo fínčine znamená púčik.

NUPPU vyrastá v niekoľkých etapách a prináša pohodlné bývanie s výbornou dopravnou dostupnosťou, občianskou vybavenosťou a množstvom ďalších výhod.

Priestranný dvor s množstvom aktivít

Rozdelenie dvora na niekoľko zón prináša mnoho dôvodov na úsmev. Každý si na ňom nájde to svoje bez toho, aby rušil ostatných. Jednotlivé časti dvora sa môžu rozvíjať samostatne, presne podľa predstáv obyvateľov.

Aktívna zóna

Aktívna zóna

Predstavuje miesto športu a zábavy. Jej úlohou je motivovať všetkých obyvateľov k pohybu a tráveniu času na dvore tak, ako to bolo kedysi. Okrem detských herných prvkov tu nájdete aj futbalové bránky, stolný tenis, či workout zónu.

Spoločenská zóna

Spoločenská zóna

Nájdete ju uprostred dvora, odkiaľ je vidno do oboch aktívnych zón. Rodičia tak môžu sledovať svoje deti na ihrisku, a súčasne sa venovať iným činnostiam. Je vybavená príslušenstvom pre pokojnejšie spoločné aktivity a slúži ako miesto stretnutí a vzniku priateľstiev.

Oddychová zóna

Oddychová zóna

Oddychová zóna je určená pre všetkých, ktorí si radi vychutnávajú slnečné lúče z pohodlia deky alebo preferujú čítanie svojej obľúbenej knihy na vzduchu. Tí pracovití ju tiež môžu využiť ako rozšírenie pre svoj home office.

Škôlka

Kvalitná materská škola v blízkosti bydliska je pre mnohých obyvateľov Bratislavy len želaním. V Nuppu je však realitou. Táto moderná štvrť poskytuje všetko, čo je k pohodlnému bývaniu potrebné a dobre vybavená škôlka uľahčí každodenný život mnohým rodinám z tejto lokality.

Prejdite sa po susedskej klubovni

Vďaka susedskej klubovni sa nudiť nebudete. Tento priestor prispôsobený pre voľnočasové aktivity ako aj prácu z domu, je skvelou voľbou pre susedské stretnutia či turnaj v spoločenských hrách.

Susedský carshare

Vďaka carsharingu už nie je auto nevyhnutnosťou. Pomocou jednoduchej aplikácie si môžete auto požičať kedykoľvek a bez starostí. Pravidelný servis a kontrola stavu auta je samozrejmosťou.

Balíkobox

Nechajte si doručiť zásielku do Balíkoboxu v NUPPU a ušetrite tak čas strávený cestou na poštu a čakanie v dlhých radoch.

Zastávka MHD

Rozvojom verejnej dopravy prispievame k udržateľnému prostrediu pre život. V spolupráci s Dopravným podnikom Bratislava sme na ulici Mlynské nivy pripravili zastávku MHD, ktorá obyvateľom NUPPU uľahčuje každodenné dochádzanie do práce či za voľným časom.

Elektronabíjacia stanica

Súčasťou udržateľného rozvoja všetkých veľkých miest je ekologická osobná doprava. Svoje miesto v NUPPU tak majú aj nabíjacie stanice pre elektromobily, vďaka ktorým sú autá pripravené na cestu rýchlo a včas.

Opýtajte sa suseda

NUPPU dvor

Chcete vedieť, ako sa býva na NUPPU? Naši susedia sa podelili o svoje skúsenosti s bývaním, s vybavením v okolí svojho domova, aj s tým, čo sa im najviac páči alebo čo by vylepšili. Pozrite si ich krátke profily a neváhajte ich kontaktovať.

Zistiť viac

Prečo bývať s YIT

Vyše 100 rokov skúseností a množstvo ocenení

Vieme, že úspech našej spoločnosti nie je náhodný, ale je výsledkom dlhodobej spolupráce všetkých zamestnancov . Práve vďaka nim tvoríme živé mestá v európskych krajinách a prinášame vysnívané bývanie tisícom spokojných klientov.

Starostlivosť o zákazníkov

Našou filozofiou je budovať lepšie prostredie pre život a tvoriť domovy, v ktorých sa budú všetci cítiť dobre. Zakladáme si pritom na otvorenom a individuálnom prístupe ku každému klientovi. Predajom bytu však náš záujem o zákazníka nekončí a dobré vzťahy rozvíjame aj po nasťahovaní.

Financovanie

Cesta k novému bývaniu je s nami jednoduchá. Náš hypotekárny a finančný špecialista vám poradí a vybaví všetko potrebné pre kúpu nového bytu. Nerobte si zbytočné starosti a ušetrite čas aj peniaze. Počas vybavovania hypotéky vám zároveň držíme rezerváciu bytu.

Služba zariadenia bytu

Šetrite čas a využite ho tam, kde je naozaj potrebný. Prostredníctvom služby zariadenia bytu, vám vieme pomôcť zastrešiť jeho vybavenie, vďaka čomu bude váš domov pripravený na nasťahovanie skôr a bez zbytočných starostí s dopravou či montážou.

    Mapa a občianska vybavenosť

    Kontaktujte nás

    Máte záujem o bývanie v NUPPU?

    Napíšte nám

    *polia označené hviezdičkou sú povinné

    Vaša správa ohľadom:
    NUPPU
    Chcem využiť príležitosť získať exkluzívne informácie o výhodných ponukách, spustení nových projektov, novinkách a ďalších zaujímavých tipov a inšpirácií

    Vizualizácie na tejto stránke maju ilustračný charakter a nemusia v plnej miere zodpovedať realite.