NUPPU

Rozkvitnite v Ružinove

NUPPU je projekt, ktorý vyrastie spolu s vami. Vytvorí priestor plný energie, nápadov a priateľstiev na celý život. Stane sa novým centrom Ružinova a rozkvitne s ním do krásy. Práve preto nesie názov NUPPU, ktorý vo fínčine znamená púčik.

Mapa a občianska vybavenosť

Systém inteligentnej domácnosti

Nedonútia vás zmeniť život, iba ho urobia príjemnejším. Obyvateľom NUPPU prinášame systém inteligentnej domácnosti. Vďaka balíčku troch senzorov budete mať lepši prehľad o tom, či boli otvorené vaše dvere od bytu a pivnice, alebo či vám prišla do schránky pošta. Činnosť týchto senzorov pritom nenaruší ani výpadok elektriny, či porucha routera.

nuppu-senzor-iot-2.png
Senzor poštovej schránky

nuppu-senzor-iot-3.png
Senzor vstupných dverí

nuppu-senzor-iot-1.png
Senzor dverí pivničnej kobky

Susedské klubovne

Prekazilo vám škaredé počasie víkendové plány? V NUPPU sa nudiť nebudete. Každý bytový dom disponuje vlastnou klubovňou. Využite jej priestory na susedský turnaj v spoločenských hrách alebo posedenie pri kávičke.

Nech žije náš dvor

Rozdelenie dvora na niekoľko zón prináša mnoho dôvodov na úsmev. Každý si na ňom nájde to svoje bez toho, aby rušil ostatných. Jednotlivé časti dvora sa môžu rozvíjať samostatne, presne podľa predstáv obyvateľov.

Ilustracia-dvor-NUPPU-update.jpg

Aktívna zóna

Aktívna zóna

Predstavuje miesto športu a zábavy. Jej úlohou je motivovať všetkých obyvateľov k pohybu a tráveniu času na dvore tak, ako to bolo kedysi. Okrem detských herných prvkov tu nájdete aj futbalové bránky, stolný tenis, či workout zónu.

Spoločenská zóna

Spoločenská zóna

Nájdete ju uprostred dvora, odkiaľ je vidno do oboch aktívnych zón. Rodičia tak môžu sledovať svoje deti na ihrisku, a súčasne sa venovať iným činnostiam. Je vybavená príslušenstvom pre pokojnejšie spoločné aktivity a slúži ako miesto stretnutí a vzniku priateľstiev.

Oddychová zóna

Oddychová zóna

Oddychová zóna je určená pre všetkých, ktorí si radi vychutnávajú slnečné lúče z pohodlia deky alebo preferujú čítanie svojej obľúbenej knihy na vzduchu. Tí pracovití ju tiež môžu využiť ako rozšírenie pre svoj home office.

Balíkobox

Nechajte si doručiť zásielku do Balíkoboxu v NUPPU a ušetrite tak čas strávený cestou na poštu a čakanie v dlhých radoch.

Susedský carshare

Vďaka carsharingu už nie je auto nevyhnutnosťou. Pomocou jednoduchej aplikácie si môžete auto požičať kedykoľvek a bez starostí. Pravidelný servis a kontrola stavu auta je samozrejmosťou.

Zastávka MHD

Rozvojom verejnej dopravy prispievame k udržateľnému prostrediu pre život. V spolupráci s Dopravným podnikom Bratislava pripravujeme na ulici Mlynské nivy zastávku MHD, ktorá uľahčí každodenné dochádzanie do práce či za voľným časom.

Elektronabíjacia stanica

Súčasťou udržateľného rozvoja všetkých veľkých miest je ekologická osobná doprava. Svoje miesto v NUPPU tak budú mať aj nabíjacie stanice pre elektromobily, vďaka ktorým budú autá pripravené na cestu rýchlo a včas.

Prečo bývať s YIT

Financovanie

Cesta k novému bývaniu je s nami jednoduchá. Náš hypotekárny a finančný špecialista vám poradí a vybaví všetko potrebné pre kúpu nového bytu. Nerobte si zbytočné starosti a ušetrite čas aj peniaze. Počas vybavovania hypotéky vám zároveň držíme rezerváciu bytu.

Starostlivosť o zákazníkov

Našou filozofiou je budovať lepšie prostredie pre život a tvoriť domovy, v ktorých sa budú všetci cítiť dobre. Zakladáme si pritom na otvorenom a individuálnom prístupe ku každému klientovi. Predajom bytu však náš záujem o zákazníka nekončí a dobré vzťahy rozvíjame aj po nasťahovaní.

Viac ako 100 rokov skúseností

Vieme, že úspech našej spoločnosti nie je náhodný, ale je výsledkom dlhodobej spolupráce všetkých zamestnancov. Práve vďaka nim tvoríme živé mestá v 11 európskych krajinách a prinášame vysnívané bývanie tisícom spokojných klientov.

    *polia označené hviezdičkou sú povinné

    Vaša správa ohľadom:
    NUPPU
    Chcem využiť príležitosť získať exkluzívne informácie o výhodných ponukách, spustení nových projektov, novinkách a ďalších zaujímavých tipov a inšpirácií.

    Prečo sa oplatí bývať s YIT?