NUPPU

Rozkvitnite v Ru┼żinove

NUPPU je projekt, ktor├Ż vyrastie spolu s┬ávami. Vytvor├ş priestor pln├Ż energie, n├ípadov a┬ápriate─żstiev na cel├Ż ┼żivot. Stane sa nov├Żm centrom Ru┼żinova a┬ározkvitne s n├şm do kr├ísy. Pr├íve preto nesie n├ízov NUPPU, ktor├Ż vo f├şn─Źine znamen├í p├║─Źik.

Priestranný dvor s mno┼żstvom aktivít

Rozdelenie dvora na nieko─żko z├│n prin├í┼ía mnoho d├┤vodov na ├║smev. Ka┼żd├Ż si na ┼łom n├íjde to svoje bez toho, aby ru┼íil ostatn├Żch. Jednotliv├ę ─Źasti dvora sa m├┤┼żu rozv├şja┼ą samostatne, presne pod─ża predst├ív obyvate─żov.

Aktívna zóna

Akt├şvna z├│na

Predstavuje miesto ┼íportu a z├íbavy. Jej ├║lohou je motivova┼ą v┼íetk├Żch obyvate─żov k pohybu a tr├íveniu ─Źasu na dvore tak, ako to bolo kedysi. Okrem detsk├Żch hern├Żch prvkov tu n├íjdete aj futbalov├ę br├ínky, stoln├Ż tenis, ─Źi workout z├│nu.

Spolo─Źenská zóna

Spolo─Źensk├í z├│na

N├íjdete ju uprostred dvora, odkia─ż je vidno do oboch akt├şvnych z├│n. Rodi─Źia tak m├┤┼żu sledova┼ą svoje deti na ihrisku, a s├║─Źasne sa venova┼ą in├Żm ─Źinnostiam. Je vybaven├í pr├şslu┼íenstvom pre pokojnej┼íie spolo─Źn├ę aktivity a sl├║┼żi ako miesto stretnut├ş a vzniku priate─żstiev.

Oddychová zóna

Oddychová zóna

Oddychov├í z├│na je ur─Źen├í pre v┼íetk├Żch, ktor├ş si radi vychutn├ívaj├║ slne─Źn├ę l├║─Źe z pohodlia deky alebo preferuj├║ ─Ź├ştanie svojej ob─ż├║benej knihy na vzduchu. T├ş pracovit├ş ju tie┼ż m├┤┼żu vyu┼żi┼ą ako roz┼í├şrenie pre svoj home office.

Susedské klubovne

Prekazilo v├ím ┼íkared├ę po─Źasie v├şkendov├ę pl├íny? V NUPPU sa nudi┼ą nebudete. Ka┼żd├Ż bytov├Ż dom disponuje vlastnou klubov┼łou. Vyu┼żite jej priestory na susedsk├Ż turnaj v spolo─Źensk├Żch hr├ích alebo posedenie pri k├ívi─Źke.

Susedský carshare

V─Ćaka carsharingu u┼ż nie je auto nevyhnutnos┼ąou. Pomocou jednoduchej aplik├ície si m├┤┼żete auto po┼żi─Źa┼ą kedyko─żvek a bez starost├ş. Pravideln├Ż servis a kontrola stavu auta je samozrejmos┼ąou.

Balíkobox

Nechajte si doru─Źi┼ą z├ísielku do Bal├şkoboxu v NUPPU a u┼íetrite tak ─Źas str├íven├Ż cestou na po┼ítu a ─Źakanie v dlh├Żch radoch.

Zastávka MHD

Rozvojom verejnej dopravy prispievame k udr┼żate─żn├ęmu prostrediu pre ┼żivot. V spolupr├íci s Dopravn├Żm podnikom Bratislava pripravujeme na ulici Mlynsk├ę nivy zast├ívku MHD, ktor├í u─żah─Ź├ş ka┼żdodenn├ę doch├ídzanie do pr├íce ─Źi za vo─żn├Żm ─Źasom.

Elektronabíjacia stanica

S├║─Źas┼ąou udr┼żate─żn├ęho rozvoja v┼íetk├Żch ve─żk├Żch miest je ekologick├í osobn├í doprava. Svoje miesto v NUPPU tak bud├║ ma┼ą aj nab├şjacie stanice pre elektromobily, v─Ćaka ktor├Żm bud├║ aut├í pripraven├ę na cestu r├Żchlo a v─Źas.

Systém inteligentnej domácnosti

Nedon├║tia v├ís zmeni┼ą ┼żivot, iba ho urobia pr├şjemnej┼í├şm. Obyvate─żom NUPPU prin├í┼íame syst├ęm inteligentnej dom├ícnosti. V─Ćaka bal├ş─Źku troch senzorov budete ma┼ą lep┼íi preh─żad o tom, ─Źi boli otvoren├ę va┼íe dvere od bytu a pivnice, alebo ─Źi v├ím pri┼íla do schr├ínky po┼íta. ─îinnos┼ą t├Żchto senzorov pritom nenaru┼í├ş ani v├Żpadok elektriny, ─Źi porucha routera.

nuppu-senzor-iot-2.png
Senzor poštovej schránky

nuppu-senzor-iot-3.png
Senzor vstupn├Żch dver├ş

nuppu-senzor-iot-1.png
Senzor dver├ş pivni─Źnej kobky

Opýtajte sa suseda

Chcete vedie┼ą, ako sa b├Żva na NUPPU? Na┼íi susedia sa podelili o svoje sk├║senosti s b├Żvan├şm, s vybaven├şm v okol├ş svojho domova, aj s t├Żm, ─Źo sa im najviac p├í─Źi alebo ─Źo by vylep┼íili. Pozrite si ich kr├ítke profily a nev├íhajte ich kontaktova┼ą.

Zisti┼ą viac

Pre─Źo býva┼ą s YIT

Vy┼íe 100 rokov sk├║senost├ş a mno┼żstvo ocenen├ş

Vieme, ┼że ├║spech na┼íej spolo─Źnosti nie je n├íhodn├Ż, ale je v├Żsledkom dlhodobej spolupr├íce v┼íetk├Żch zamestnancov . Pr├íve v─Ćaka nim tvor├şme ┼żiv├ę mest├í v eur├│pskych krajin├ích a prin├í┼íame vysn├şvan├ę b├Żvanie tis├şcom spokojn├Żch klientov.

Starostlivos┼ą o z├íkazn├şkov

Na┼íou filozofiou je budova┼ą lep┼íie prostredie pre ┼żivot a tvori┼ą domovy, v ktor├Żch sa bud├║ v┼íetci c├şti┼ą dobre. Zaklad├íme si pritom na otvorenom a individu├ílnom pr├şstupe ku ka┼żd├ęmu klientovi. Predajom bytu v┼íak n├í┼í z├íujem o z├íkazn├şka nekon─Ź├ş a dobr├ę vz┼ąahy rozv├şjame aj po nas┼ąahovan├ş.

Financovanie

Cesta k nov├ęmu b├Żvaniu je s nami jednoduch├í. N├í┼í hypotek├írny a finan─Źn├Ż ┼ípecialista v├ím porad├ş a vybav├ş v┼íetko potrebn├ę pre k├║pu nov├ęho bytu. Nerobte si zbyto─Źn├ę starosti a u┼íetrite ─Źas aj peniaze. Po─Źas vybavovania hypot├ęky v├ím z├írove┼ł dr┼ż├şme rezerv├íciu bytu.

Slu┼żba zariadenia bytu

┼áetrite ─Źas a vyu┼żite ho tam, kde naozaj potrebn├Ż. Prostredn├şctvom slu┼żby zariadenia bytu, v├ím vieme pom├┤c┼ą zastre┼íi┼ą jeho vybavenie, v─Ćaka ─Źomu bude v├í┼í domov pripraven├Ż na nas┼ąahovanie sk├┤r a bez zbyto─Źn├Żch starost├ş s dopravou ─Źi mont├í┼żou.

    Mapa a ob─Źianska vybavenos┼ą

    *polia ozna─Źen├ę hviezdi─Źkou s├║ povinn├ę

    Va┼ía správa oh─żadom:
    NUPPU
    Chcem vyu┼żi┼ą príle┼żitos┼ą získa┼ą exkluzívne informácie o výhodných ponukách, spustení nových projektov, novinkách a ─Ćal┼íích zaujímavých tipov a in┼ípirácií.

    Vizualiz├ície na tejto str├ínke maju ilustra─Źn├Ż charakter a nemusia v plnej miere zodpoveda┼ą realite.