Stare-za-nove--03.png

Pomoc s predajom
starej nehnuteľnosti

Stare-za-nove--02.png

Garancia predaja starej
nehnuteľnosti do 3 mesiacov

Stare-za-nove--01.png

Ak sa nám nehnuteľnosť nepodarí predať,
vrátime vám plnú sumu uhradenú
za prvú splátku nového bytu / komerčného priestoru

O novej službe

V spolupráci s partnerom Bosen Group vám predstavujeme novú službu, vďaka ktorej sa už viac nemusíte báť kúpiť novú nehnuteľnosť zo strachu, že tú starú nepredáte a nebudete tak mať peniaze na zaplatenie nového bývania, či komerčného priestoru.

Vyberte si ktorúkoľvek nehnuteľnosť (
byt alebo kanceláriu) z našej ponuky a vašu aktuálnu nehnuteľnosť vám pomôžeme výhodne a jednoducho predať. Ak sa nám to náhodou nepodarí v lehote 3 mesiacov, peniaze za prvú splátku nového bytu, či komerčného priestoru ktorý u nás kúpite, vám v tom prípade v plnej výške vrátime.

Náš partner Bosen Group vám poskytne špičkový realitný servis a služby ako napríklad: profesionálne ohodnotenie nehnuteľnosti, prípravu nehnuteľnosti k predaju (homestaging), profesionálne fotografie, video či 3D prehliadku. Pre klientov bude taktiež zabezpečené aj promovanie na všetkých významných realitných portáloch a sociálnych sieťach, ako aj komplexné právne a finančné poradenstvo. A to všetko za zvýhodnených podmienok.


Vymeniť starý byt za našu novostavbu sa oplatí

Rast cien energií

Ceny energií rastú a s nimi aj náklady na bývanie

Život v starých a nezrekonštruovaných bytoch alebo domoch, ktoré sú často nezateplené, so sebou prináša vysoké náklady na vykurovanie a ich údržbu. Oproti tomu sú byty v novostavbách výrazne menej energeticky náročné. Tieto predtým zanedbateľné rozdiely sa v dnešnej dobe rastúcich nákladov prejavujú čoraz viac. 

Hodnota starých bytov klesá

Hodnota starých bytov klesá

Zostávať v staršej nehnuteľnosti sa okrem drahšej prevádzky nevyplatí ani s ohľadom na vývoj realitného trhu. S každým ďalším rokom je starý byt (15 a viac rokov) v nezrekonštruovanom dome menej atraktívny a klesá jeho predajná cena. Pokiaľ ide o hodnotu i investičný potenciál, novostavby ho v súčasnosti výrazne prevyšujú. 

 Pokles cien nových bytov v Bratislave v dohľadnom čase nepredpokladáme – môže za to nedostatočná ponuka spôsobená okrem iného zdĺhavými povoľovacími procesmi, ale aj enormná inflácia a zdražovanie energií, stavebných materiálov a práce.Ideálny čas na kúpu nového nízkoenergetického bytu je preto práve teraz 

Drahé rekonštrukcie

Drahé rekonštrukcie

Pri novostavbách navyše odpadajú starosti s rekonštrukciou. Keďže domy sú v záruke, dochádza tak dlhú dobu k minimálnemu čerpaniu z fondu opráv. 

Starý byt za nový

Naše ekologické riešenia

Okrem kvalitnej izolácie a zateplenia ušetríte aj vďaka ďalším technológiám, ktoré väčšinou staré domy neponúkajú. V našich stavbách používame napríklad: 

  • Prefabrikáciu, ktorá preukázateľne znižuje uhlíkovú stopu stavby
  • Zelené strechy 
  • Solárne panely na strechách  
  • LED osvetlenie v spoločných priestoroch  
  • Využívanie dažďovej vody na polievanie zelene  
  • a mnoho ďalších 

 

Ozvite sa nám a radi vám s predajom pomôžeme

*polia označené hviezdičkou sú povinné

Chcem využiť príležitosť získať exkluzívne informácie o výhodných ponukách, spustení nových projektov, novinkách a ďalších zaujímavých tipov a inšpirácií