„Položte s nami základy budúcich miest.“


Náš príbeh

Vo YIT budujeme lepšie prostredie pre život. V spolupráci s našimi zamestnancami, partnermi a mestom budujeme domovy, kde sa plnia sny a kancelárie, v ktorých sa ľudia cítia ako doma. Staviame udržateľné mestské štvrte s ohľadom na meniace sa klimatické podmienky a životné prostredie. V práci sa riadime hodnotami: rešpekt, spolupráca, kreativita a nadšenie. Máme voči sebe vzájomnú dôveru, a preto sa môžeme spoľahnúť jeden na druhého. Vďaka inšpiratívnemu prostrediu a kolegom robíme prácu, ktorá dáva zmysel a nebojíme sa zdolávať aj tie najväčšie výzvy. Naše jedinečné projekty nám dávajú priestor pracovať na sebe a zdokonaľovať sa. Viac ako sto rokov sme významný európsky hráč s fínskymi koreňmi a veľkým srdcom. Od roku 2010 prinášame aj na Slovensko kvalitný štandard bývania, kde sme vytvorili domov pre viac ako 2500 ľudí.

iconset_terasa.png

Kvalitný životný štýl prinášame
z Fínska do 10 krajín Európy

iconset_terasa.png

Na Slovensku zamestnávame
viac ako 200 profesionálov

iconset_terasa.png

Každoročne u nás pracuje
približne 30 stážistov

iconset_terasa.png

*93% zamestnancov je hrdých,
že pracuje pre YIT

*(Štatistické údaje vychádzajú zo zamestnávateľského prieskumu YIT Voice 2019)

YIT-O nás

Zodpovedná spolupráca

Našou prioritou je bezpečnosť, kvalita a zodpovednosť vo všetkom, čo robíme. Sme zohraný tím, v ktorom si vážime kvalitnú prácu. Spoločne zvládneme aj tie najväčšie výzvy.

Viac o nás

Naše projekty

Inšpiratívni kolegovia

Spoločne prinášame inovatívne riešenia a nové technológie pre život. Máme odvahu urobiť veľké veci a pracovať na unikátnych projektoch. Chceme počuť vaše nápady.

Naše hotové projekty

Trainees YIT

Výzvy pre všetkých

Vieme oceniť talent a dávame priestor budovať svoju kariéru. Spolu čelíme výzvam, vďaka ktorým sa učíme nové veci. Spolupracujeme s najlepšími, aby sme mohli neustále napredovať.

Trainee program

Zoznámte sa - náš kolega Anton Hlavatý

Anton Hlavaty YIT

Anton Hlavatý
Stavbyvedúci

,,Nešiel by som pracovať niekam, kde to nefunguje.”

 

Prečítať si rozhovor

Matej Duricek YIT

Matej Ďuríček
Marketingový špecialista


,,Aj trainee má šancu dostať na starosť vlastný veľký projekt.”

 

Prečítať si rozhovor

Zo života YIT

Nemáme v ponuke pozíciu o ktorú by ste mali záujem?

Chcete byť súčasťou nášho tímu, no nemáme aktuálne v ponuke relevantnú pozíciu? Spojte sa s nami prostredníctvom formuláru a zašlite nám svoje CV.