„Polož s nami základy budúcich miest.“


Naše ocenenia
1. miesto Najzamestnávateľ roka 2020 v kategórii Stavebníctvo
3. miesto Najzamestnávateľ roka 2021 v kategórii Stavebníctvo
3. miesto Najzamestnávateľ roka 2022 v kategórii Stavebníctvo

Náš príbeh

Vo YIT budujeme lepšie prostredie pre život. V spolupráci s našimi zamestnancami, partnermi a mestom budujeme domovy, kde sa plnia sny a kancelárie, v ktorých sa ľudia cítia ako doma. Staviame udržateľné mestské štvrte s ohľadom na meniace sa klimatické podmienky a životné prostredie. V práci sa riadime hodnotami: rešpekt, spolupráca, kreativita a nadšenie. Máme voči sebe vzájomnú dôveru, a preto sa môžeme spoľahnúť jeden na druhého. Vďaka inšpiratívnemu prostrediu a kolegom robíme prácu, ktorá dáva zmysel a nebojíme sa zdolávať aj tie najväčšie výzvy. Naše jedinečné projekty nám dávajú priestor pracovať na sebe a zdokonaľovať sa. Viac ako sto rokov sme významný európsky hráč s fínskymi koreňmi a veľkým srdcom. Od roku 2010 prinášame aj na Slovensko kvalitný štandard bývania, kde sme vytvorili domov pre viac ako 2500 ľudí.

iconset_terasa.png

Kvalitný životný štýl prinášame
z Fínska do 10 krajín Európy

iconset_terasa.png

Na Slovensku zamestnávame
viac ako 200 profesionálov

iconset_terasa.png

Každoročne u nás pracuje
približne 30 stážistov

iconset_terasa.png

*90% zamestnancov si myslí,
že YIT sa stará o to aby sa v práci cítili dobre

*(Štatistické údaje vychádzajú zo zamestnávateľského prieskumu YIT Voice 2020)

Aké benefity ti ponúkame?

yit-benefity22.png

Voľné pracovné pozície

 

 
 
Komunita talentov

Komunita talentov

Pridaj sa do komunity talentov YIT a dostaneš aktuálne informácie o našich projektoch a o živote v našej spoločnosti. Ako člen komunity talentov, získaš predstavu o tom, ako vyzerá práca v spoločnosti YIT a dozvieš sa o pracovných príležitostiach u nás. Komunitu talentov využívame na hľadanie vhodných ľudí do našich tímov.

Chcem sa pridať

.

YIT-O nás

Zodpovedná spolupráca

Našou prioritou je bezpečnosť, kvalita a zodpovednosť vo všetkom, čo robíme. Sme zohraný tím, v ktorom si vážime kvalitnú prácu. Spoločne zvládneme aj tie najväčšie výzvy.

Viac o nás

Naše projekty

Inšpiratívni kolegovia

Spoločne prinášame inovatívne riešenia a nové technológie pre život. Máme odvahu urobiť veľké veci a pracovať na unikátnych projektoch. Chceme počuť vaše nápady.

Naše hotové projekty

Trainees YIT

Výzvy pre všetkých

Vieme oceniť talent a dávame priestor budovať svoju kariéru. Spolu čelíme výzvam, vďaka ktorým sa učíme nové veci. Spolupracujeme s najlepšími, aby sme mohli neustále napredovať.

Trainee program

Zoznám sa s kolegami

Zo života YIT