O YIT

Storočná tradícia na silných základoch

Sme nadnárodná stavebná a developerská spoločnosť, ktorá už viac ako 100 rokov mení svet na lepšie miesto pre život. Náš príbeh sa začína písať v roku 1912, otvorením prvej pobočky vo Fínsku.

V spolupráci so svojimi zákazníkmi vytvára YIT funkčnejšie, atraktívnejšie a trvalo udržateľnejšie mestá a prostredie pre život. YIT rozvíja svoje projekty v 11 krajinách, konkrétne vo Fínsku, Rusku, Švédsku, Nórsku, Dánsku, Estónsku, Litve, Lotyšsku, Českej republike, Poľsku a Slovenskej republike.  

 

Nová YIT vznikla zlúčením viac ako storočných spoločností YIT Corporation a Lemminkäinen Corporation 1. februára 2018. Našou ambíciou je byť vždy o krok vpred a udržiavať si vysoký štandard starostlivosti o klientov, partnerov a zamestnancov. 

YIT Slovakia realizuje v Bratislave obytné komplexy TAMMI Dúbravka, NUPPU v Ružinove, STEIN2 v Starom Meste a bytový dom PARI v Ružinove. Aktuálne pripravujeme aj projekt premeny areálu bývalej Bratislavskej cvernovej továrne na živú mestskú štvrť ZWIRN, vrátane pamiatkovej obnovy národnej kultúrnej pamiatky Pradiarne.

 

Ukončené projekty Tarjanne Dúbravka a Byty Villinki boli ocenené cenou CIJ Awards za najlepší rezidenčný projekt. V rokoch 2014 – 17 sme štyrikrát v rade získali ocenenie ASB Developer roka a raz cenu ASB Stavebná firma roka. 

Milan Murcko - Generálny riaditeľ

"Od vzniku až dodnes spolupracujeme s najkvalitnejšími odborníkmi v oblasti stavebníctva, ako aj v oblasti starostlivosti o zákazníka

Zároveň neustále dbáme na vytváranie príjemného prostredia pre kvalitný život. Vieme, že starostlivosť o kvalitné prostredie nekončí kolaudáciou objektu. Rovnako chceme byť ohľaduplní k životnému prostrediu a sústrediť sa na energeticky úsporné riešenia našich stavieb. 

Verím, že každodennou svedomitou a kvalitnou prácou budeme aj naďalej vždy o krok vpred a podarí sa nám splniť naše celosvetové prehlásenie, že spoločne to dokážeme – „Together we can do it”. 
Rovnako tiež verím, že pri tom budete s nami."

Napíšte nám

Moje obľúbené ()

Nemáte zvolené žiadne obľúbené položky.

Súhlasím s použitím mojich osobných údajov na účely zasielania obchodných ponúk a marketingových informácií o produktoch, pripravovaných projektoch a novinkách.

Kontakt

Predajné centrum
Račianska 153/A, Bratislava 831 54
Pre volania zo zahraničia: +421903999333
Zavrieť