Lokálne stránky:
Corporate site:

Moderné kancelárie v historickej továrni.

V roku 1900 sa zrodil projekt Bratislavskej cvernovej továrne, ktorého myšlienkou bola budova Pradiarne. Tá sa stala symbolom vtedajšej priemyselnej doby. Cieľom YIT je zachovanie a rozvinutie ducha tejto jedinečnej stavby, čím zanecháme unikátnu industriálnu stopu Bratislavy aj pre ďalšie generácie. 

Pradiareň 1900 predstavuje miesto, kde pracovné prostredie a business dostanú nový rozmer.
Spája unikátny štandard priestorov, vyspelé technológie a jedinečný genius loci tohto miesta.

14 870 M2

Nájomnej plochy

11 760 M2

Administratívnych priestorov

3 110 M2

Obchodných priestorov

224

Parkovacích stojísk

Slovo architekta

Vždy je veľkou výzvou pre architekta vstúpiť do tvorivej konfrontácie s históriou. Hlavne, keď sa jedná o architektúru, reprezentujúcu vrcholnú výtvarnú aj technickú úroveň svojej doby a jednu z mála zachovaných technických pamiatok v Bratislave. 
•••
Revitalizáciu Pradiarne a Silocentrály bývalej Uhorskej Cvernovej továrne vnímame ako šancu stať sa súčasťou veľmi aktuálneho trendu záchrany a začlenenia postupne miznúcich kultúrnych hodnôt minulosti do súčasného sveta. Veríme, že vzniká unikátny projekt, ktorý spojí jedinečnosť historického priemyselného priestoru so súdobými trendmi dizajnu a technického štandardu. 

Ing.arch. Ivan Masár
Bouda Masar architekti

Lokalita

Pradiareň 1900 vďaka svojej polohe v blízkosti centra mesta zaručuje vynikajúce dopravné spojenie s najdôležitejšími bodmi Bratislavy. Práve dopravu do vašej práce sme sa snažili premyslieť čo najefektívnejšie s ohľadom na životné prostredie a koncept udržateľného mesta. 

Komfortné podzemné parkovisko pre autá bude zároveň poskytovať možnosť dobíjania elektromobilov. Blízkosť autobusovej stanice a rozšírená sieť zastávok MHD podporuje bezproblémové dochádzanie prostredníctvom verejnej dopravy. Cyklisti budú s radosťou využívať šatne, sprchy a špeciálne parkovanie pre bicykle. To všetko kvôli tomu, aby ste prichádzali do práce každé ráno pohodlne, či už autom, MHD, pešo alebo na bicykli.

Historický odkaz

Pradiareň 1900 je súčasťou a zároveň dominantou novej štvrte ZWIRN na mieste areálu bývalej Bratislavskej cvernovej továrne, ktorá bude prepájať historický odkaz jedinečnej lokality s novou modernou architektúrou.

VIac o ZWIRNE

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ

Blízkosť nákupných centier, reštaurácií a kaviarní robí prácu a život v tejto lokalite naozaj pohodlnými.

Výborná dostupnosť

Výborná dostupnosť

Skvelá poloha, autobusová stanica a mestská hromadná doprava zabezpečujú dostupnosť do centra mesta a prístup k hlavným ťahom za pár minút.

SLUŽBY A BENEFITY

• Reprezentatívna vstupná recepcia s 24 hodinovou strážnou službou 7 dní v týždni

• Upratovacie služby

• Hygienické zázemie pre cyklistov

• Komplexné zabezpečenie pomocou elektronického prístupového systému

• Strážené podzemné parkovisko

• 4 priestranné výťahy

• Gastro priestor pre reštauráciu, kaviareň/ bar v obchodných priestoroch na prízemí

• Bezbariérový prístup do budovy

kontakt

Máte záujem o kancelárske priestory v Pradiarni 1900? Kontaktujte nášho zástupcu.

Andrea Sivčová
Leasing Coordinator

Napíšte nám

Súhlasím s použitím mojich osobných údajov na účely zasielania obchodných ponúk a marketingových informácií o produktoch, pripravovaných projektoch a novinkách.

Kontakt

Andrea Sivčová
Leasing Coordinator
Zavrieť
Zavrieť