Garantovaný nájomInvestovanie bez starostí 


V spolupráci s partnerom RentHub vám predstavujeme službu Garantovaný nájom, ktorá zaisťuje investorom garantovaný príjem z investičných bytov od YIT.

RentHub uľahčuje majiteľom prenajímanie svojich nehnuteľností tým, že na seba preberá všetky starosti s hľadaním nájomcov a udržiavaním bytu. Keď sa byt rozhodnete predať alebo sa doň sami nasťahovať, máte záruku, že bude aj po rokoch ziskového prenajímania vo vynikajúcom stave.

Objavte výhody Garantovaného nájmu

Stare-za-nove--03.png


STÁLA OBSADENOSŤ

Nájdenie ideálneho nájomcu a zaistenie stálej obsadenosti bytu.

Stare-za-nove--03.png


GARANTOVANÝ VÝNOS

Záruka garantovaného výnosu až na 6 rokov, a to aj v prípade, že v byte práve nikto nebýva.

Stare-za-nove--03.png


ÚDRŽBA BEZ STAROSTÍ

Zabezpečenie údržby a všetkých opráv. Nemusíte byť ani pri odpočtoch energií či revíziách zariadení.

Stare-za-nove--03.png


OCHRANA MAJETKU

Nemusíte sa báť zničeného nábytku alebo poškodeného bytu. RentHub zabezpečí ochranu majetku a 100% stav bytu po odchode podnájomníka. 


RentHub prenajíma, vy inkasujete

Po zakúpení investičného bytu od YIT so službou Garantovaný nájom nemáte žiadne starosti s jeho prenajímaním a udržiavaním – o všetko je postarané. Byt vám zarába peniaze a vy sa môžete spoľahnúť, že všetky veci súvisiace s jeho prevádzkou majú na starosť kvalifikovaní odborníci. O byte máte vďaka mobilnej aplikácii a 24/7 helpdesku neustále prehľad. 

RentHub garantuje pravidelný príjem aj v prípade, že v byte práve nikto nebýva. Zabezpečuje tiež právnu ochranu, prevzatie zodpovednosti za výber, kontrolu a komunikáciu s podnájomníkmi, servis a údržbu bytu, či ochranu vášho majetku vlastným poistným krytím.

Klienti YIT na službu získajú permanentnú 12,5% zľavu.

Prečo investovať do bytov od YIT? 


Sme 8-násobným developerom roka s viac než 2500 spokojnými klientami. 

Máme nadštandardný klientský servis a pomôžeme vám vybrať investičný byt, ktorý bude plne zodpovedať vašim predstavám.

Zabezpečíme za vás všetko okolo financovania nového bytu (plán financovania, vyplnenie a podanie žiadosti o hypotéku, kontrolu zmlúv s bankou či zápis do katastra). S našim finančným špecialistom ušetríte čas aj peniaze.

Pri kúpe dvoch alebo viacerých nehnuteľností z našej ponuky vám uplatníme objemový bonus.

So službou Garantovaný nájom máte záruku garantovaného výnosu. Dostávate pravidelné mesačné platby aj v prípade, že váš byt práve nemá nájomníka.

O svojom byte máte vďaka službe Garantovaný nájom neustále prehľad. Pre akékoľvek otázky môžete využiť 24/7 helpdesk, aj mobilnú aplikáciu. 

Aktuálna ponuka

Ak máte záujem o investičný byt alebo sa chcete dozvedieť viac o službách, ktoré ponúkame, neváhajte nás kontaktovať.

Chcem využiť príležitosť získať exkluzívne informácie o výhodných ponukách, spustení nových projektov, novinkách a ďalších zaujímavých tipov a inšpirácií.