Novostavby Ružinov

Atraktívne novostavby v Ružinove na predaj

Bratislavská mestská štvrť Ružinov patrí v súčasnosti k najpopulárnejším lokalitám na bývanie nielen pre jej výbornú občiansku vybavenosť a spojenie s centrom mesta, ale hlavne vďaka pokojnej atmosfére, množstvu zelene a možnostiam na príjemné trávenie času s rodinou a priateľmi.

O bývaní Ružinove • Zeleň

  Ružinov je obľúbená mestská časť, ktorú zdobí množstvo zelene. Nie sú to len parky na každom rohu, ale aj známe jazerá ako Štrkovec, či Ružinovské jazerá, ktoré na svojich brehoch ponúkajú obyvateľom pokojné oddychové zóny. • Dopravné spojenia

  Ružinov pretínajú široké štvorprúdové ulice Bajkalská a Prievozská s výborným napojením na diaľničný obchvat. Okrem toho máte možnosť sa bezprostredne dostať do centra, s ktorým Ružinov susedí. Výhodou je tiež bohatá využiteľnosť prostriedkov MHD. 

    • Šport

  Ružinov dýcha športom. V zime môžete skúsiť verejné korčuľovanie na štadióne Vladimíra Dzurillu, kedykoľvek – aj v nečase – navštívte lezeckú halu, fitness centrá, či športové kluby. A keď bude pekne, nič vám neprevetrá hlavu tak, ako bežecký okruh okolo Štrkovca.

Galéria novostavieb YIT v Ružinove

Prečo si kúpiť byt v Ružinove?

Kúpa bytu v Ružinove môže byť atraktívnym rozhodnutím pre mnoho ľudí z rôznych dôvodov. Medzi najčastejšie dôvody patrí:

Blízkosť centra mesta

Ružinov sa nachádza len pár minút jazdy autom alebo MHD od centra Bratislavy, takže je ľahko dostupný z rôznych častí mesta. Je tu komplexná dostupnosť MHD - autobusy, trolejbusy, električky aj vlaky. V tejto lokalite ponúkajú viaceré súkromné spoločnosti aj možnosti zdieľaných bicyklov a kolobežiek. 

Kvalita života

Ružinov má širokú ponuku služieb, obchodov, reštaurácií a zábavy, takže obyvatelia môžu mať prístup ku všetkému, čo potrebujú, bez toho, aby museli ísť do inej časti mesta.

Bezpečnosť

Ružinov je považovaný za bezpečnú časť mesta, takže môže byť dobrým miestom na bývanie pre rodiny s deťmi alebo pre ľudí, ktorí hľadajú pokojné prostredie.

Dostupnosť kultúrnych a športových aktivít

Ružinov je domovom mnohých kultúrnych a športových centier a štadiónov, takže obyvatelia majú prístup k mnohým možnostiam trávenia voľného času.

Investičná príležitosť

Kúpa bytu v Ružinove môže byť dobrou investíciou, pretože ceny nehnuteľností v tejto oblasti sú považované za dlhodobo rastúce.

Mapa a občianska vybavenosť