zwirnoffice_logo_original.jpg

Základné údaje

Nové kancelárie na predaj

ZWIRN OFFICE je jedinečný projekt, ktorý je možné si kúpiť. Vy a vaši zamestnanci budete môcť využívať výhody blízkej business zóny, námestie pred Pradiarňou ako aj pokojný vnútroblok.

Predajná plocha: 
- Office 9 227 m2
- Retail 332 m2

Začiatok výstavby: 
Q1 – Q2 2022

Uvedenie do prevádzky:
Q3 -Q4 2024

Špecifiká budovy

✔️ reprezentatívna vstupná loby
✔️ podzemné parkovanie pre vlastníkov a ich klientov
✔️ nabíjacie elektrostanice
✔️ zdieľaná terasa pre vlastníkov
✔️ jedinečná lokalita v zóne ZWIRN

Čerstvý vzduch

Živé námestie

Námestie v areáli je ideálnym miestom pre obednú prestávku či stretnutie po náročnom pracovnom dni. Je to miesto, kde neustále pulzuje život, vonia káva a sladké pečivo, no najmä kde sa stretnete s kolegami a priateľmi a strávite spolu príjemné chvíle.

Pobytová terasa s výhľadom na mesto

Zmena prostredia a čerstvý vzduch pozitívne ovplyvňujú nielen schopnosť koncentrácie či energiu pri práci. Zlepšujú aj schopnosť myslieť kreatívne, zvyšujú rýchlosť myslenia a zlepšujú náladu. Pobytová terasa so samostatnou časťou prístupnou pre všetkých užívateľov budovy je ideálnym miestom na prečistenie hlavy a načerpanie energie, ak nechcete opustiť budovu.

Zelený vnútroblok

Súčasťou areálu sú aj zelené dvory vo vnútrobloku s oddychovými a fitness zónami. Predstavujú oázu pokoja uprostred pulzujúcej zóny. Práve vďaka nim bude bude načerpanie energie na čerstvom vzduchu hračkou.

Výnimočná lokalita

ZWIRN OFFICE vďaka svojej vynikajúcej polohe na nároží frekventovanej križovatky poskytuje skvelú viditeľnosť z množstva smerov a jasnú identitu. Neďaleké centrum mesta zaručuje vynikajúce dopravné spojenie s najdôležitejšími bodmi Bratislavy. Blízkosť autobusovej stanice a rozšírená sieť zastávok MHD podporuje bezproblémové dochádzanie prostredníctvom verejnej dopravy. Cyklisti budú s radosťou využívať šatne, sprchy a špeciálne parkovanie pre bicykle ako aj novovzniknuté cyklotrasy. Podzemné parkovisko bude okrem komfortného parkovania poskytovať aj možnosť dobíjania elektromobilov.

Galéria

Kontakt

Zaujal vás ZWIRN OFFICE? Informujte sa o aktuálnej ponuke a cene priestorov.

*polia označené hviezdičkou sú povinné