TAMMI Dúbravka

Všetky byty sú predané.

V ponuke však máme množstvo iných bytov v zaujímavých projektoch.
Chcem vidieť ponuku

Ideálny recept na bývanie

TAMMI Dúbravka predstavuje moderné a dizajnovo svieže bývanie, ktoré aj v pokojnej lokalite na kraji mesta stále disponuje veľmi dobrou občianskou vybavenosťou. Jeho obyvatelia na ňom oceňujú najmä širokú škálu dispozícií bytov a polohu v tesnom dotyku s prírodou.

Vizualizácie na tejto stránke maju ilustračný charakter a nemusia v plnej miere zodpovedať realite.

Základné údaje

Názov: TAMMI Dúbravka

Miesto:
Bratislava – Dúbravka

Počet bytov:
485 v celom projekte (1. etapa 105 bytov, 2. etapa 85 bytov, 3. etapa 89 bytov, 4. etapa 78 bytov, 5. etapa 128 bytov)

Celková úžitková plocha:
28 000 m2 (údaj za 4 etapy)

Doba realizácie všetkých etáp: 4/2014 – 6/2019

Príroda na dosah

Bezprostredná blízkosť lesa ponúka množstvo možností pre pekné rodinné popoludnia, pešie alebo cyklistické výlety aktívnych jednotlivcov či pohodové opekačky v kruhu priateľov. Veľkou prednosťou je aj vlastný dvor, ako aj nový Activity Park, ktorý spája dve posledné etapy projektu a ktorý slúži na zábavné aktivity a oddych všetkých obyvateľov. Je vybudovaný s cieľom podporovať komunitný život a priateľstvá budúcich obyvateľov, ktorí sa budú môcť pravidelne stretávať a tráviť spoločný čas.

 

Lokalita

Mestská časť Dúbravka patrí medzi najvyhľadávanejšie bratislavské lokality. Okrem vysokého potenciálu v rozvoji obchodov a služieb ponúka bezprostrednú blízkosť prírody. Priamo pod oknami projektu nájdete dúbravský les a Malé Karpaty, ktoré poskytujú vynikajúce možnosti pre rodinné prechádzky, bicyklovanie, beh a mnoho ďalšieho.