Lokálne stránky:
Corporate site:

Kariéra v YIT

Sme nadnárodná developerská spoločnosť pochádzajúca z Fínska s viac ako storočnou tradíciou. Staviame mestá, v ktorých ľudia radi žijú a pracujú. Berieme ohľad na životné prostredie tak, aby tento stav pretrval z generácie na generáciu. 

Vyše 10 000 zamestnancov v YIT vytvára každý deň funkčnejšie a atraktívnejšie prostredie pre život. Veríme, že spokojnosť našich zamestnancov je najlepším predpokladom rozvoja celej firmy. Pridajte sa k nám.

PRÁCA V YIT

 

Naša otvorená firemná kultúra dáva priestor každému, kto má zodpovedný prístup a sú mu blízke hodnoty - vzájomná spolupráca, starostlivosťsnaha neustále napredovaťVeríme, že obyčajní ľudia vedia robiť neobyčajné veci.

Chceme, aby zamestnanci chodili do práce radi a spokojní sa vracali domov. 

 

VOĽNÉ PRACOVNÉ POZÍCIE

 

Radi by ste pracovali v YIT? Pozrite si voľné pracovné miesta.

koho práve hľadámE? 

TRAINEE PROGRAM

O ČO IDE?

Tento program je určený špeciálne študentom vysokých škôl. Prečítajte si reálne skúsenosti našich trainees, ktorí sa veľa naučili a dokonca získali zaujímavú prácu.

 

 ZISTIŤ VIAC (BLOG) 

 

ČO SA NAUČÍTE?

Každá profesia v YIT vyžaduje špecifické zručnosti. Vašou úlohou bude rozvíjať ich a stále napredovať. Chceme, aby ste sa učili prostredníctvom  konkrétnych úloh a riešili reálne veci.  

Najdôležitejšie na trainee programe je, aby ste získali cennú prax a rozvíjali svoje schopnosti. V YIT vám pri tom radi pomôžeme.

VOĽNÉ TRAINEE POZÍCIE

 

Zaujal ťa trainee program v YIT? Pozri si aktuálne voľné miesta a pridaj sa k nám.

KOHO PRÁVE HĽADÁME? 

Napíšte nám

Moje obľúbené ()

Nemáte zvolené žiadne obľubené položky.

Súhlasím s použitím mojich osobných údajov na účely zasielania obchodných ponúk a marketingových informácií o produktoch, pripravovaných projektoch a novinkách.

Kontakt

Predajné centrum
Račianska 153/A, Bratislava 831 54
Pre volania zo zahraničia: +421903999333
Zavrieť
Zavrieť