Lokálne stránky:
Corporate site:

Kariéra v

Sme nadnárodná developerská spoločnosť s viac ako storočnou tradíciou. Staviame mestá, v ktorých ľudia radi žijú a pracujú. Pri tom berieme ohľad na životné prostredie tak, aby tento stav mohol pretrvať z generácie na generáciu. Prinášame poctivé bývanie a kvalitný životný štýl, pričom veríme, že spokojnosť našich zamestnancov je najlepším predpokladom rozvoja celej firmy. 

Vyše 10 000 zamestnancov v spoločnosti YIT vytvára každý deň funkčnejšie a atraktívnejšie prostredie pre život. Pridajte sa k nám. 

ŠTUDENTI, PRAX A STÁŽ

Si študentom vysokej školy a potrebuješ získať prax? Si flexibilný a samostatný, s vysokým potenciálom a ambíciou ďalej sa rozvíjať? Samozrejmosťou sú dobré počítačové zručnosti, zodpovednosť, schopnosť komunikovať a plynulá angličtina. Pošli nám tvoj životopis a motivačný list, kde uvedieš prečo by si chcel pracovať v našej spoločnosti a aká oblasť ťa zaujíma. 

aká bola posledná letná stáž v yit?    

 

Pošli nám svoj životopis

Napíšte nám

Moje obľúbené ()

Nemáte zvolené žiadne obľubené položky.

Súhlasím s použitím mojich osobných údajov na účely zasielania obchodných ponúk a marketingových informácií o produktoch, pripravovaných projektoch a novinkách.

Kontakt

Predajné centrum
Račianska 153/A, Bratislava 831 54
Pre volania zo zahraničia: +421903999333
Zavrieť
Zavrieť