ZWIRN

Plánovaný
Všetky byty:

267

Viac informácií

ZWIRN

ZWIRN nadväzuje na bohatú históriu bývalého priemyselného areálu cvernovej továrne a začína odvíjať nový príbeh, ktorý toto výnimočné miesto zmení na vitálnu bratislavskú štvrť pre moderný životný štýl.

Vitajte na vzácnom mieste

Predstavte si priestor, kde sa stretáva modernosť s tradíciou, kde sa spájajú výhody bývania v centre s prednosťami života v pokojnej lokalite. ZWIRN je presne takýmto miestom. Jedinečný genius loci novej štvrte dotvára starostlivo zrekonštruovaná národná kultúrna pamiatka Pradiareň 1900. Vďaka námestiu, množstvu obchodov a príjemným kaviarničkám vzniká skutočne živé miesto.

Komfort na vzácnom mieste

Na pohodlie obyvateľov myslíme v každom detaile. Všetky byty sú vybavené stropným chladením a podlahovým vykurovaním, takže sa budete doma cítiť príjemne po celý rok. Exteriérové žalúzie budete môcť ovládať z pohodlia pohovky a pocit výnimočného bývania vám doplnia nadštandardné interiérové materiály. Ku každému bytu zároveň prislúcha balkón, terasa alebo predzáhradka, takže si budete môcť vychutnať rannú kávu na vzduchu a s výhľadom. ZWIRN je však aj našou odpoveďou pre budúcnosť miest z pohľadu trvalej udržateľnosti. Okrem zelených striech, ktoré zlepšujú mestskú klímu sa rezidenti môžu tešiť na:

Zwirn_komfortne_byvanie-01.jpg

Miesta na uskladnenie
a umytie bicyklov

Zwirn_komfortne_byvanie-02.jpg

Priestranné dvory
s množstvom zelene
Zwirn_komfortne_byvanie-03.jpg

Pohodlné parkovanie
v podzemnej garáži

Zwirn_komfortne_byvanie-04.jpg

Nadštandardné spoločné
priestory a fasáda

Všetko pri vzácnom mieste

Snívate o výhodách života v centre mesta a zároveň túžite po pokojnej lokalite? ZWIRN ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a pešiu dostupnosť do Starého Mesta či nového downtownu. Vďaka tomu bývate v pokoji, no za kultúrou a zábavou nikdy nemáte ďaleko.

Galéria

Priebeh výstavby

Často kladené otázky

Máte záujem o byt v projekte ZWIRN?

Predaj bytov je spustený. Aktuálne oslovujeme záujemcov chronologicky,
podľa dátumu v ktorom sa zapísali do databázy vyplnením tohto formulára.

*polia označené hviezdičkou sú povinné

Vaša správa ohľadom:

Zwirn
Súhlasím s použitím mojich osobných údajov na účely zasielania obchodných ponúk a marketingových informácií o produktoch, pripravovaných projektoch a novinkách.

Napíšte nám

Moje obľúbené ()

Nemáte zvolené žiadne obľubené položky.

Súhlasím s použitím mojich osobných údajov na účely zasielania obchodných ponúk a marketingových informácií o produktoch, pripravovaných projektoch a novinkách.

Kontakt

Predajné centrum
Račianska 153, Bratislava 83154
Zavrieť