NUPPU - Magnolia 1

Kolaudácia 08/2023
Dostupných bytov:

64

Všetky byty:

95

Izby:

1 - 4

Viac informácií

Magnolia

Bytové domy NUPPU sú si podobné, no predsa je každý originálny. Líšia sa farbou a fínskym názvom kvetu. Magnolia 1 je prvou z etáp, ktorá sa predáva nielen v štandarde, ale už aj s čiastočným vnútorným vybavením. Je to taktiež prvá etapa, kde bude využitá prefabrikácie, ktorá okrem iných výhod preukázateľne znižuje uhlíkovú stopu stavby. Celkovo pozostáva z 95 apartmánov na 7 nadzemných podlažiach.

Premyslený do posledného lupeňa
  • Dvor s množstvom aktivít
  • V centre za pár minút
  • Dopravné uzly za rohom
Viac o celom projekte

Apartmány pre mladých

Presťahujte sa do vlastného a objavte výhody, ktoré so sebou Magnolia 1 prináša. Efektívne riešené 1- až 4- apartmány sú ako stvorené pre mladých ľudí s túžbou osamostatniť sa.

Benefity, ktoré oceníte

Zariadenie

Na rozdiel od predošlých etáp sa Magnolia 1 predáva nielen v štandarde, ale už aj s čiastočným vnútorným vybavením. Patrí sem kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, šatníky a stropné svietidlá.

Klubovňa

Rovnako ako predchádzajúce etapy aj Magnolia 1 poteší svojich obyvateľov  spoločným priestorom pre voľnočasové aktivity. Táto klubovňa bude prispôsobená a zariadená ako co-workingový priestor, ktorý bude možné čo najviac využívať pri práci z domu.

Práčovňa

Obyvateľom bude slúžiť aj spoločná práčovňa na prízemí, vďaka ktorej si budú môcť rýchlejšie vyprať a vysušiť svoju bielizeň. Je to zároveň miesto občasných stretnutí susedov a small-talkov.

Skvelá investičná príležitosť

Investujte rozumne a bez starostí.  Apartmány v Magnolii 1 sú vhodné aj pre ľudí s investičným zámerom. Novým majiteľom ich odovzdáme už zariadené a vy tak ušetríte množstvo času stráveného v kuchynských štúdiách, či predajniach s nábytkom. Apartmány sú navyše vďaka svojim dispozíciam ako stvorené pre mladých ľudí s túžbou osamostatniť sa.   

Mapa a občianska vybavenosť

Čo nájdete v pešej dostupnosti NUPPU?
  • Základná škola - 9min
  • Lekáreň - 9min
  • Potraviny - 2min
  • Fitness centrum - 6min
Viac o celom projekte

Kontaktujte nás

*polia označené hviezdičkou sú povinné

Vaša správa ohľadom:
NUPPU - Magnolia 1
Chcem využiť príležitosť získať exkluzívne informácie o výhodných ponukách, spustení nových projektov, novinkách a ďalších zaujímavých tipov a inšpirácií.