6.5.2020
  • SK Articles

YIT Slovakia spúšťa online výber štandardu

Klienti si oddnes môžu vybrať svoj bytový štandard jednoducho, kedykoľvek, bez potreby osobného stretnutia. Nový online nástroj YIT PLUS Studio je dostupný v rámci online služby YIT PLUS. 

YIT PLUS Studio umožňuje náhľad bytu v základnom 3D zobrazení a prehliadať rôzne typy štandardov a materiálov. “Výber sa podstatne zjednoduší. Klient si vie vybrať typy parkiet, dverí, obkladov, dlažieb a sanity, ktoré sa mu najviac páčia. V online prostredí dokáže tieto materiály pre porovnanie zamieňať a skúšať rôzne kombinácie,” hovorí Daniela Pichová, špecialistka klientskych zmien.

Ako prví tento nástroj využijú budúci majitelia bytov projektu Rozeta. “Našou snahou je rozšíriť túto službu aj pre iné naše novostavby v Ružinove, a to čo v najkratšom čase,” dopĺňa Pichová.

Ak majú klienti Rozety záujem o osobné stretnutie za účelom výberu štandardu, je možné len po dohode so špecialistom klientskych zmien a za dodržania prísnych hygienických opatrení.

rozeta_yit.jpg
Projekt ROZETA v Ružinove

Napíšte nám

Moje obľúbené ()

Nemáte zvolené žiadne obľúbené položky.

Súhlasím s použitím mojich osobných údajov na účely zasielania obchodných ponúk a marketingových informácií o produktoch, pripravovaných projektoch a novinkách.

Kontakt

Predajné centrum
Račianska 153/A, Bratislava 831 54
Pre volania zo zahraničia: +421903999333
Zavrieť