Partneri a sponzoring

Každý projekt je výsledkom spolupráce.

Nezáleží na tom, či do zákazky vstupujeme ako stavebná spoločnosť, dodávateľ, investor, alebo developer, každú úlohu prijímame s absolútnym rešpektom voči našim partnerom a sponzorom, ich názorom a skúsenostiam.

Žiadosť o sponzoring

Všetky naše rozhodnutia v rámci spolupráce a sponzoringu, sú založené na podpore trvalo udržateľného rozvoja a lepšieho životného prostredia. Pri našej činnosti kladieme vysoký dôraz na spoluprácu s komunitami a ich podporu. Práve preto uprednostňujeme skupiny pred jednotlivcom, pričom sa zameriavame predovšetkým na podporu aktivít pre deti a mládež. Pri našej činnosti kladieme vysoký dôraz na spoluprácu s komunitami a ich podporu v rámci Bratislavy. Naša činnosť vychádza z hodnôt spoločnosti založených na nestrannosti, poctivosti a otvorenosti. Takýto prístup očakávame aj od žiadateľov o sponzoring a našich partnerov. Neposkytujeme podporu žiadnym politickým stranám, politickým skupinám, či individuálnym politikom. Naše rozhodnutia sú v súlade s obchodnými zásadami spoločnosti YIT.

V prípade záujmu o dlhodobú spoluprácu a sponzoring, vyplňte prosím nižšie uvedený formulár.

Žiadame vás, aby ste formulár vyplnili dôkladne. Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné. Žiadosti podané emailom alebo telefonicky nebudú spracované.

Žiadosť o sponzoring

Sponzorovaná kategória


DETAILY ŽIADOSTI

Súhlasíte s poskytovaním obsahu (fotografie, videá,...) za účelom publikovania na sociálnych sieťach YIT?

Informácie o žiadateľovi

Dodatočné informácie o vašom projekte / organizácií

Vaše ciele, vízia,...

Napíšte nám

Moje obľúbené ()

Nemáte zvolené žiadne obľúbené položky.

Súhlasím s použitím mojich osobných údajov na účely zasielania obchodných ponúk a marketingových informácií o produktoch, pripravovaných projektoch a novinkách.

Kontakt

Predajné centrum
Račianska 153/A, Bratislava 831 54
Pre volania zo zahraničia: +421903999333
Zavrieť