Prakticky zariadený byt v  TAMMI Dúbravka - A1102

svetly-byt.png
Príjemne svetlý
byt

kompaktny-podorys.png
s kompaktným
pôdorysom

ulozny-priestor.png
dostatkom úložného
priestoru

krasny-vyhlad.png
a krásnym výhľadom
na okolie

Základné informácie

Všeobecné informácie:

Typ bytu: 1-izbový

Rozloha: 31,2 m2

Poschodie: 10

Adresa:  Pri Hrubej lúke 1, Bratislava - Dúbravka

Aktuálny stav: DOSTUPNÝ K PRENÁJMU

Cena a podmienky prenájmu:

Mesačný poplatok: 470 EUR

Energie: cena za energie je zahrnutá v mesačnom poplatku

Iné: v cene je zahrnutá aj pivničná kobka

Popis bytu

BYT:

Tento byt o výmere 31,22 m2 sa nachádza na 10. podlaží zo 14 a je orientovaný na východ. Pozostáva zo vstupnej chodby (4,36 m2), obývačky s oddeleným priestorom na spanie a kuchynským kútom (21,93 m2) a priestrannej kúpeľne s WC ( 4,93 m2).

Ide o nový, ešte neobývaný byt, ktorý je pripravený k nasťahovaniu. Je ideálnym bývaním pre 1-2 osoby. K bytu prislúcha aj pivničná kobka (2 m2) na prízemí bytového domu. Z bytu sa naskytá veľmi pekný výhľad do okolia.

Interiér bytu je vyhotovený v kvalitnom štandarde – laminátová podlaha, keramické obklady, gresová dlažba, vaňa a umývadlo s batériami. V kúpeľni máte k dispozícii práčku. Samozrejmosťou sú bezpečnostné vstupné dvere a audiovrátnik. Byt má plastové okná s vnútornými žalúziami a sieťami proti hmyzu.

Kuchynský kút je vybavený spotrebičmi – sklokeramická varná doska, elektrická rúra, chladnička, kávovar a poskytuje dostatok pracovného i úložného priestoru. Takisto je vám k dispozícii potrebné vybavenie – poháre, taniere, príbory, ako aj príslušenstvo na varenie. Jeho súčasťou je aj jedálenský stôl s dvomi stoličkami. Výhodou tohto bytu je priestor na spanie s manželskou posteľou, ktorý je oddelený od obývacej časti. Tam nájdete rozkladaciu sedačku, taburet s úložným priestorom, konferenčný stolík a knižnicu s TV. V byte máte k dispozícii Wi-fi pripojenie na internet aj rozšírený balík TV programov (Telekom). V tomto byte nechýba dostatok úložného priestoru – skriňa v obývacej časti a komoda so 6 zásuvkami vo vstupnej hale.

BYTOVÝ DOM:

Bytový dom je súčasťou už dokončeného areálu TAMMI a má len jeden vchod. K dispozícii sú dva výťahy, jeden menší a druhý väčší, nápomocný najmä pri sťahovaní. Obyvatelia sa môžu tešiť na oddelený spoločný dvor so zeleňou a rôznymi funkčnými zónami. Areál disponuje aj parkovacími státiami, ktoré sú verejne prístupné.

LOKALITA:

Tichá a pokojná lokalita s množstvom zelene a novou výstavbou poskytuje príjemné bývanie v peknom prostredí a dobrú občiansku vybavenosť. V pešej vzdialenosti nájdete obchody, zastávku MHD na obnovenej električkovej trati a isto oceníte aj dobré cestné napojenie na viaceré smery.Nepremeškajte príležitosť a nájdite svoje vysnívané moderné bývanie v lokalite s výbornou dostupnosťou do centra mesta a blízkosť zelene.

Galéria

TAMMI Dúbravka

Ideálny recept na bývanie

TAMMI Dúbravka predstavuje moderné a dizajnovo svieže bývanie, ktoré aj v pokojnej lokalite na kraji mesta stále disponuje veľmi dobrou občianskou vybavenosťou. Jeho obyvatelia na ňom oceňujú najmä širokú škálu dispozícií bytov a polohu v tesnom dotyku s prírodou.

Viac o TAMMI Dúbravka

Kontaktujte nás

*polia označené hviezdičkou sú povinné

Súhlasím s použitím mojich osobných údajov na účely zasielania obchodných ponúk a marketingových informácií o produktoch, pripravovaných projektoch a novinkách.