Stein2

Všetky byty sú predané.

V ponuke však máme množstvo iných bytov v zaujímavých projektoch.
Chcem vidieť ponuku

Nový dvor v Starom Meste

Neodmysliteľnou súčasťou staromestského života sú tiché spoločné dvory, v ktorých susedia vždy nájdu zaslúžený oddych po dlhom dni. V areáli bývalého pivovaru vyrástol projekt STEIN2, ktorý priniesol do Starého Mesta práve takýto dvor. Vzniklo tak miesto s neopakovateľnou atmosférou, kde sa deti môžu bezpečne hrať ako kedysi.

Genius Loci

STEIN2 citlivo nadväzuje na bohatú históriu lokality, v ktorej vznikol. K jej industriálnej tradícii pristúpil s rešpektom, ktorý sa odráža v celom architektonickom riešení. Nová zástavba prirodzene zapadá do tej existujúcej a dominantami naďalej zostávajú kupola spilky a veža evanjelického kostola. Priemyselnú minulosť miesta však pripomína aj použitie pôvodných prvkov predchádzajúcej zástavby, ktoré prirodzene doplnia novú architektúru.

Urbanizmus a verejný priestor

Lokalita

STEIN2 zároveň aktívne podporuje trvalo udržateľný rozvoj mesta. Obyvatelia sa totiž za prácou i za zábavou v Starom Meste a blízkom okolí najjednoduchšie dostanú bez auta. Historické centrum je dostupné pešo do 10 minút. Územie je tiež napojené na hustú sieť mestskej dopravy a cyklotrás. Bicykle si obyvatelia môžu odkladať do spoločnej miestnosti alebo vlastnej pivnice. V susedstve nechýbajú školy, parky, obchodné centrum, poliklinika a ešte oveľa viac. Obchodné priestory na prízemí zas ponúkajú drobné obchody a služby priamo vo dvore.

Napíšte nám

Moje obľúbené ()

Nemáte zvolené žiadne obľubené položky.

Súhlasím s použitím mojich osobných údajov na účely zasielania obchodných ponúk a marketingových informácií o produktoch, pripravovaných projektoch a novinkách.

Kontakt

Predajné centrum
Račianska 153, 831 54 Bratislava
Zavrieť