Novostavby Dúbravka

Novostavby v zelenom prostredí

Mestská časť Dúbravka patrí medzi najvyhľadávanejšie bratislavské lokality. Okrem vysokého potenciálu v rozvoji obchodov a služieb ponúka bezprostrednú blízkosť prírody. Priamo pod oknami projektu nájdete dúbravský les a Malé Karpaty, ktoré poskytujú vynikajúce možnosti pre rodinné prechádzky, bicyklovanie, beh a mnoho ďalšieho. Občianska vybavenosť je tu na veľmi vysokej úrovni a v susedstve Tammi Dúbravka nájdete všetko od obchodného domu a školy až po lekáreň a autoservis.

Novostavby v Dúbravke

tammi dubravka

TAMMI Dúbravka

Tammi Dúbravka je ďalším nízkoenergetickým projektom od YIT, ktorý prináša fínsku kvalitu bývania do Bratislavy. Kombinácia výbornej občianskej vybavenosti, dopravnej dostupnosti a blízkosti prírody predstavuje ideálny recept na bývanie.

Prejsť na projekt

O Dúbravke  • Príroda

    Dúbravka doslova leží v náruči chránenej oblasti Karpát a je prirodzene obklopená zeleňou. Dúbravčania si môžu dosýta užiť výlety po dobre značkovaných turistických chodníkoch. Malebnosť okolitej prírody znásobuje aj reťaz starobylých hradov ako je Devínsky hrad, Pajštún a iné.

  • Podujatia

    Dúbravka je celoročne bohatá na kultúrne podujatia. Jedným z nich sú známe Dúbravské hody, ktoré sa konajú v dňoch okolo sviatku sv. Kozmu a Damiána. S hodmi sa spája aj tradícia prinášania veľkého strapca hrozna, keďže Dúbravka bola v minulosti významnou vinárskou oblasťou.  • Dopravné spojenie

    Aj keď sa Dúbravka nachádza ďalej od rušného centra poskytuje výborne spojenie električkovou a autobusovou dopravou. Pre motoristov zas ponúka jednoduché napojenie na D2 resp. diaľničný obchvat Bratislavy.

Mapa a občianska vybavenosť

Vizualizácie na tejto stránke maju ilustračný charakter a nemusia v plnej miere zodpovedať realite.