Zoznámte sa s Martinom

„Presvedčila ma dispozícia bytu aj klubovňa.

Do NUPPU som sa prisťahoval v lete 2021. Je to moje prvé vlastné bývanie, doteraz som býval v prenájmoch. Keď si byt kúpila už aj moja mladšia sestra, nechcel som zaostávať. Pri výbere bytu som si prešiel všetky dostupné realitné projekty, ale aj staršie byty v Bratislave. NUPPU vyhralo dispozíciami bytov, lokalitou a cenou, ktorá je pre mladého človeka určite dôležitá.  

Hoci veľa ľudí nevyhľadáva atypické dispozície, práve to sa mi na mojom byte najviac páči. Trojuholníkové výklenky priestor opticky zväčšujú. Skvelé tiež je, že môžeme využívať klubovňu v prízemí našej budovy. Predsa len, na stretnutie s priateľmi sa hodí viac ako dvojizbový byt.

Zatiaľ sa mi býva super, až na tie vŕtačky, to je však v novostavbe normálne. Teším sa, že v mojej bytovke pribudnú potraviny a budem si môcť zbehnúť kúpiť čerstvé pečivo alebo fľašu vína v papučiach. Neďaleko sú však aj potraviny Kraj.

Priamo v NUPPU nájdete kaviareň s vinárňou. Určite vyskúšajte piváreň Bizón cez ulicu. Robia tam legendárne rebrá a čapujú výborné pivo. Pri zariaďovaní bytu poteší aj blízkosť železiarstva, kúsok autom sú tiež OBI a IKEA.

Opýtajte sa MARTINA na bývanie v NUPPU

Pýtali sme sa

Čo ti najviac vyhovuje v tejto lokalite?

Lokalita je pre mňa aj dostatočne blízko centra a aj má všetko, čo potrebujem. Trochu som sa bál blízkosti obchvatu, ale v konečnom dôsledku mi vôbec neprekáža. Práve naopak, po obchvate to mám do práce asi päť minút autom.

Neruší vás hluk z obchvatu?

Bývam v 5. etape na rohu smerom k diaľnici, ale vôbec mi to neprekáža. Dokonca, keď som býval v Starom Meste, tak ma hluk rušil viac ako ten obchvat.

Pre koho je tento projekt vhodný?

Nie je tu nič, čo by mohlo prekážať aj starším ľuďom, ale z projektu skrátka cítiť, že je to miesto pre mladých ľudí. Na dvore máme detské aj workout ihriská či výbeh pre psov. Aj väčšina mojich susedov sú mladé páry, rodiny alebo jednotlivci.

Máš sa kam vybrať na bicykli?

Kúsok odtiaľto sa dá pripojiť na cyklotrasu, ktorá ide popri Dunaji cez Prístavný most, a dá sa tak dostať na hrádzu. Rád bicyklujem a je super, že ani nemusím chodiť pomedzi autá. Skvelá vec je aj umývacia stanica na bicykle, ktorú tu máme. Využívam ju, keď prídem zablatený.

Spoznajte štvrť NUPPU

Mestský život po novom

Zažite moderné bývanie v meste po všetkých stránkach. NUPPU je nová mestská štvrť, v ktorej kladieme dôraz na zeleň a technológie ako aj rozvíjanie a podporu dobrých susedských vzťahov. Spolu tak vytvárame príjemnú lokalitu s dobrou dostupnosťou do centra.

Navštíviť NUPPU

Opýtajte sa aj vy

*polia označené hviezdičkou sú povinné

_______________________________________________________________

Vaša správa a e-mailová adresa budú odoslané susedovi Martinovi. Z technických príčin budú uložené aj v systéme YIT. Tieto informácie budú slúžiť výlučne na zabezpečenie prevádzky služby a nebudú automaticky zaradené do databázy klientov YIT pre marketingové účely.