Život v dobrom kruhu

Dlhodobo zanedbanému územiu v centre Ružinova vdýchneme nový život projektom Rozeta. Jeho názov predstavuje smerovník, ktorý nás vedie k blízkym či vzdialeným cieľom. Práve výhodná poloha Rozety zabezpečuje, že máte v každom smere všetko po ruke.

O projekte

Rozeta vznikne v spodnej časti trojuholníka medzi ulicami Klincová, Bajkalská a Záhradnícka, pričom výstavba prebehne v dvoch etapách. V prvej etape vybudujeme jeden bytový dom s celkovým počtom 78 bytových jednotiek na 11 podlažiach. Majiteľom áut ponúkne 88 parkovacích stojísk v dvojpodlažnej podzemnej garáži a 10 stojísk na povrchu.

Predpokladaný termín spustenia predaja je na jar 2020. Kolaudáciu projektu plánujeme v apríli 2022.

Informácie pre susedov

Vážení susedia, 

dovoľujeme si vás informovať o postupe stavebných prác na projekte Rozeta. Počas tohto týždňa bude prebiehať betonáž základovej dosky spojené s vyhladením jej povrchu: 

od 4. decembra (streda) 07:00 do 5. decembra (štvrtok) cca 04:00.

Tento zložitý technologický postup je však nutné urobiť v súvislom časovom slede bez prestávky, a preto, bohužiaľ, nie je možné počas nočných hodín stavebné práce prerušiť. Budeme robiť všetko preto, aby boli práce pre okolie čo  najmenej obťažujúce a vykonané čo najrýchlejšie. Našou snahou je pristupovať ohľaduplne a svojou činnosťou v minimálnej miere rušiť a zasahovať do vášho života. 

Týmto sa vám chceme ospravedlniť za zvýšenú hlučnosť spojenú s týmto technologickým postupom počas vykonávania stavebných prác.

V prípade, že máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na rozeta@yit.sk.

Kedy začnú prvé práce?

V priebehu augusta budú prebiehať prvé prípravné práce vrátane vypratávania, oplotenia areálu a výrubu. V rámci nich je naplánovaný výrub jedného stromu v blízkosti stavebnej jamy, na ktorý je vydané právoplatné výrubové povolenie. Práce ťažkých mechanizmov a výkopové práce začnú v areáli najskôr v polovici septembra.

Čaká Klincovú ulicu zmena?

Klincová ulica zostane nezmenená. Avšak približne od konca septembra bude na východnom konci ulice prebiehať realizácia inžinierskych sietí. O presnom rozsahu, termíne prác a ich vplyve na prejazdnosť budeme včas informovať.

 

rozeta_mapa-01.jpg

Kontaktujte nás

Máte otázky týkajúce sa výstavby projektu, ponuky bytov alebo chcete byť informovaní o spustení projektu medzi prvými?

Predpokladaný termín spustenia predaja je na jar 2020, pričom kolaudáciu projektu plánujeme v apríli 2022.

KONTAKTUJTE NÁS

*polia označené hviezdičkou sú povinné

Súhlasím s použitím mojich osobných údajov na účely zasielania obchodných ponúk a marketingových informácií o produktoch, pripravovaných projektoch a novinkách.

Mapa a občianska vybavenosť

Napíšte nám

Moje obľúbené ()

Nemáte zvolené žiadne obľubené položky.

Súhlasím s použitím mojich osobných údajov na účely zasielania obchodných ponúk a marketingových informácií o produktoch, pripravovaných projektoch a novinkách.

Kontakt

Predajné centrum
Račianska 153, Bratislava 83154
Zavrieť