Lokálne stránky:
Corporate site:

Pari

Skolaudovaný
Dostupných bytov:

2

Všetky byty:

87

Izby:

1 - 5

Viac informácií

Bývanie pri Duláku

Spojte pulz mesta, tradíciu lokality a pokoj za dverami vlastného domova. Bývajte v PARI, rekonštrukcií pôvodného obytného domu, ktoré predstavuje moderné mestské bývanie pri Dulovom námestí v Ružinove. Táto vyhľadávaná mestská časť je obľúbená vďaka vynikajúcej dostupnosti a množstvu zelene, ktoré svojim obyvateľom poskytuje. PARI vyrastá v príjemnom prostredí a vytvára miesto pre život plné možností a pohody. Objavte tu aj vy svoju vysnívanú adresu.

EFEKTÍVNE FINANCOVANIE S YIT

Nerobte si zbytočné starosti a všetko okolo financovania nového bytu nechajte na nás.

 • novostavba ruzinov

 • byty na predaj ružinov

 • reality bratislava ružinov

 • 3 izbovy byt ruzinov

 • novostavba ruzinov

Lokalita

Výborná dostupnosť

Výborná dostupnosť

Vďaka skvelej polohe a blízkosti mestskej hromadnej dopravy ste
v centre mesta či hlavných ťahoch za pár minút.

Občianska vybavenosť

Blízkosť nákupných centier, reštaurácií a kaviarní robí život pri Dulovom námestí naozaj pohodlným.

Život v Ružinove

Obľúbená lokalita Bratislavy zaručuje pestré využitie voľného času. Nedaľeký breh Dunaja a ružinovské parky poskytnú skvelé útočisko pre oddych aj aktivity.

Historický odkaz

K histórii lokality pristupuje PARI s rešpektom a to najmä k jej hlavnej dominante – areálu bývalej Bratislavskej cvernovej továrne, ktorého je súčasťou. Na tomto území vznikne vitálna nová štvrť s názvom ZWIRN.

Prejsť na projekt

Efektívne riešené priestory. Radosť z každého kroku.

FUNKČNE RIEŠENÉ BYTY

Byty v našich projektoch sme navrhli tak, aby ste sa v nich cítili príjemne a mohli si naplno vychutnávať efektívne rozvrhnutie priestoru.  

BYTOVÝ ŠTANDARD

Byty sú vybavené bytovým štandardom od renomovaných výrobcov s možnosťou výberu z viacerých variantov, odtieňov a tiež nadštandardného vybavenia. PARI tak rieši najvyššie požiadavky moderného a kvalitného bývania.

PIVNIČNÉ KOBKY V CENE BYTU

Vieme, že oceníte praktickosť. Veci, ktoré v byte nepotrebujete a zbytočne vám zaberajú priestor, môžete bez starostí odložiť do vlastnej pivničnej kobky.

    ZWIRN

    Byty v projekte PARI sú súčasťou areálu bývalej Bratislavskej cvernovej továrne. Na území kedysi industriálneho areálu vznikne vitálna nová štvrť s názvom ZWIRN, ktorá prepojí historický odkaz lokality s modernou architektúrou a zároveň s funkčným zakomponovaním národnej kultúrnej pamiatky – objektu bývalej Pradiarne.

    PREJSŤ NA PROJEKT

    KONTAKTUJTE NÁS

    *polia označené hviezdičkou sú povinné

    Súhlasím s použitím mojich osobných údajov na účely zasielania obchodných ponúk a marketingových informácií o produktoch, pripravovaných projektoch a novinkách.

    Mapa a občianska vybavenosť

    REFERENCIA

     

    „Rekonštrukciu areálu bývalej Bratislavskej cvernovej továrne a jej okolia sme jednoznačne privítali. Kým v minulosti sa nám hostia hotela často sťažovali na tmavú a opustenú Páričkovu ulicu, ktorá v noci

    nepôsobila prívetivo ani dostatočne bezpečne, teraz spolu s nami oceňujú premenu schátraného areálu na novú štvrť, ktorá nás spojí s centrom a vytvorí atmosféru bezpečnej a sviežej lokality.

    Ako dlhoročná súčasť rezidenčnej zóny sa už teraz tešíme na novú štvrť  a jej obyvateľov.“

     

    Ing. Michaela Pospiš, MBA

    Riaditeľ hotela APOLLO HOTEL

    Chcete sa nasťahovať čo najskôr? 

    Vybrali sme pre vás byty, ktoré sú skolaudované alebo ich kolaudácia v najbližšom čase čaká.

    POZRIEŤ BYTY 

    Napíšte nám

    Moje obľúbené ()

    Nemáte zvolené žiadne obľubené položky.

    Súhlasím s použitím mojich osobných údajov na účely zasielania obchodných ponúk a marketingových informácií o produktoch, pripravovaných projektoch a novinkách.

    Kontakt

    Predajné centrum, Bratislava
    Račianska 153, 831 54 Bratislava
    Zavrieť
    Zavrieť