Lokálne stránky:
Corporate site:

Novostavby Ružinov

Novostavby v atraktívnej lokalite

Mestská štvrť Ružinov patrí v súčasnosti k najpopulárnejším lokalitám nielen pre jej výbornú vybavenosť a spojenie s centrom mesta, ale hlavne vďaka pokojnej atmosfére, množstvu zelene a možnostiam na príjemné trávenie času s rodinou a priateľmi.

Novostavby Ružinov

nuppu_exterier

NUPPU

NUPPU je projekt, ktorý vyrastie spolu s vami. Vytvorí priestor plný energie, nápadov a priateľstiev na celý život. Stane sa novým centrom Ružinova a rozkvitne s ním do krásy. Práve preto nesie názov NUPPU, ktorý vo fínčine znamená púčik.

Prejsť na projekt

pari_exterier

PARI

Spojte pulz mesta, tradíciu lokality a pokoj za dverami vlastného domova. Bývajte v PARI, rekonštrukcií pôvodného obytného domu, ktoré predstavuje moderné mestské bývanie pri Dulovom námestí v Ružinove.

Prejsť na projekt

O Ružinove • Zeleň

  Ružinov je obľúbená mestská časť, ktorú zdobí množstvo zelene. Nie sú to len parky na každom rohu, ale aj známe jazerá ako Štrkovec, či Ružinovské jazerá, ktoré na svojich brehoch ponúkajú obyvateľom pokojné oddychové zóny. • Dopravné spojenia

  Ružinov pretínajú široké štvorprúdové ulice Bajkalská a Prievozská s výborným napojením na diaľničný obchvat. Okrem toho máte možnosť sa bezprostredne dostať do centra, s ktorým Ružinov susedí. Výhodou je tiež bohatá využiteľnosť prostriedkov MHD. 

    • Šport

  Ružinov dýcha športom. V zime môžete skúsiť verejné korčuľovanie na štadióne Vladimíra Dzurillu, kedykoľvek – aj v nečase – navštívte lezeckú halu, fitness centrá, či športové kluby. A keď bude pekne, nič vám neprevetrá hlavu tak, ako bežecký okruh okolo Štrkovca.

Mapa a občianska vybavenosť

Napíšte nám

Moje obľúbené ()

Nemáte zvolené žiadne obľubené položky.

Súhlasím s použitím mojich osobných údajov na účely zasielania obchodných ponúk a marketingových informácií o produktoch, pripravovaných projektoch a novinkách.

Kontakt

Predajné centrum
Račianska 153, Bratislava 83154
Zavrieť
Zavrieť