Lokálne stránky:
Corporate site:

TAMMI Dúbravka

Ideálny recept na bývanie.

Tammi Dúbravka predstavuje vďaka svojej skvelej dopravnej dostupnosti a blízkosti prírody ideálny recept na bývanie v Dúbravke, jednej z najzelenších častí Bratislavy.

Vlastné detské ihriská

Vlastné detské ihriská

Cyklotrasy za rohom

Cyklotrasy za rohom

Na skok do lesov

Na skok do lesov

Úsporné riešenia

Úsporné riešenia

EFEKTÍVNE FINANCOVANIE S YIT

Nerobte si zbytočné starosti a všetko okolo financovania nového bytu nechajte na nás.

Lokalita

Najzelenšia štvrť

Dúbravka doslova leží v náruči chránenej oblasti Malých Karpát a je prirodzene obklopená zeleňou. Malebnosť okolitej prírody znásobuje aj reťaz starobylých hradov ako je Devínsky hrad, Pajštún a iné.

Šport a relax

Populárnymi miestami na relax aj športové aktivity sú napríklad Park Družba Zóna Pekníkova. Nachádzajú sa v nich rôzne športové aj detské ihriská, korčuliarske dráhy, tenisové kurty aj oddychové zóny.

Občianska vybavenosť

Dúbravka poskytuje svojim obyvateľom všetko, čo k pohodlnému životu potrebujú. Na skok od domu to budete mať napríklad do obchodného centra, lekárne, základnej školy či jaslí.

NOVÝ PREZENTAČNÝ BYT

Príďte si pozrieť nový prezentačný byt v 5. etape Tammi Dúbravka. Dohodnite si obhliadku s naším predajcom mailom: byty@yit.sk.

 

Viac informácií 

predaj bytov dubravka

.

yit-siroka-ponuka-bytov

Široký výber bytov

V ponuke sú viaceré dispozičné riešenia bytov, aby ste bývali presne podľa vašich predstáv.

yit-pivnice-kobky-v-cene


Pivničné kobky v cene

Vieme, že oceníte praktickosť. Veci, ktoré v byte nepotrebujete a zbytočne vám zaberajú priestor, môžete bez starostí odložiť do vlastnej pivničnej kobky.


Podzemné garáže

S vlastným parkovacím státim v podzemnej garáži sa už nemusíte báť, že by ste nemali vaše vozidlo kde zaparkovať.

Efektívne riešené priestory. Radosť z každého kroku.

Ideálny recept na bývanie

Bývanie na fínskej úrovni – to sú nízkoenergetické riešenia, funkčné dispozície, kvalitný bytový štandard a starostlivosť o klienta, ktorá nekončí odovzdaním kľúčov od bytu. 

Tammi Dúbravka ponúka všetko, čo od moderného bývania očakávate. Projekt, na ktorom sa podieľal tím skúsených architektov poskytuje funkčné a zároveň dizajnové riešenia, ktoré spolu vytvárajú ideálny recept na bývanie.

SEVERSKÝ DIZAJN U VÁS DOMA

Nízkoenergetické bývanie a vysoký štandard

Byty v Tammi Dúbravka spĺňajú prísne nízkoenergetické štandardy, ktoré sú základom pre kvalitné a úsporné bývanie. Vďaka týmto štandardom pri bývaní šetríte nielen financie, ale aj životné prostredie. 

Na vysokej úrovni je však nielen úspora energie, ale aj štandardné vybavenie bytov. V bytoch využívame prvotriedne materiály od renomovaných výrobcov a to vo viacerých farebných prevedeniach. Samozrejmosťou je aj možnosť nadštandardného vybavenia vášho bytu. Predaj bytov v Tammi Dúbravka aktuálne prebieha v troch etapách.

SKVELÉ DISPOZIČNÉ RIEŠENIA

Mapa a občianska vybavenosť

KONTAKTUJTE NÁS

*polia označené hviezdičkou sú povinné

Moje obľúbené ()

Nemáte zvolené žiadne obľubené položky.

Súhlasím s použitím mojich osobných údajov na účely zasielania obchodných ponúk a marketingových informácií o produktoch, pripravovaných projektoch a novinkách.

Radi by ste sa presťahovali čo najskôr? 

Vybrali sme pre vás byty, ktoré sú skolaudované alebo ich kolaudácia v najbližšom čase čaká.

POZRIEŤ BYTY 

byty dubravka

Napíšte nám

Moje obľúbené ()

Nemáte zvolené žiadne obľubené položky.

Súhlasím s použitím mojich osobných údajov na účely zasielania obchodných ponúk a marketingových informácií o produktoch, pripravovaných projektoch a novinkách.

Kontakt

Predajné centrum, Bratislava
Račianska 153, 831 54 Bratislava
Zavrieť
Zavrieť