Local sites:
Corporate site:

Novostavby v Dúbravke

TAMMI Dúbravka

Tammi Dúbravka je ďalším nízkoenergetickým projektom od YIT, ktorý prináša fínsku kvalitu bývania do Bratislavy. Kombinácia výbornej občianskej vybavenosti, dopravnej dostupnosti a blízkosti prírody predstavuje ideálny recept na bývanie.

Prejsť na projekt  • PRÍRODA

    Dúbravka doslova leží v náruči chránenej oblasti Karpát a je prirodzene obklopená zeleňou. Dúbravčania si môžu dosýta užiť výlety po dobre značkovaných turistických chodníkoch. Malebnosť okolitej prírody znásobuje aj reťaz starobylých hradov ako je Devínsky hrad, Pajštún a iné.

  • podujatia

    Dúbravka je celoročne bohatá na kultúrne podujatia. Jedným z nich sú známe Dúbravské hody, ktoré sa konajú v dňoch okolo sviatku sv. Kozmu a Damiána. S hodmi sa spája aj tradícia prinášania veľkého strapca hrozna, keďže Dúbravka bola v minulosti významnou vinárskou oblasťou.  • dopravné spojenie

    Aj keď sa Dúbravka nachádza ďalej od rušného centra poskytuje výborne spojenie električkovou a autobusovou dopravou. Pre motoristov zas ponúka jednoduché napojenie na D2 resp. diaľničný obchvat Bratislavy.

Mapa a občianska vybavenosť

Napíšte nám

Moje obľúbené ()

Nemáte zvolené žiadne obľubené položky.

Súhlasím so zasielaním noviniek na môj e-mail.

Kontakt

Predajné centrum
Račianska 153, Bratislava 83154
Zavrieť
Zavrieť