Severské krajiny sú svojím prístupom k bývaniu vzorom pre celý zvyšok sveta. Projekty vo Fínsku sa vyznačujú nielen nadčasovou architektúrou a kvalitnými materiálmi, ale aj ekologickými riešeniami a atraktívnou polohou.

Nemenej dôležitý je však aj komplexný severský prístup ako ku stavbám a ich vybavenosti, tak ku klientom a ich maximálnej spokojnosti. Tento inšpiratívny prístup prostredníctvom našich projektov prinášame aj na Slovensko.

Oceňovaný developer s viac ako 100 ročnou tradíciou.

Všetko pod jednou strechou

starostlivost o zakaznikov

Starostlivosť o zákazníkov

Náš záujem o zákazníka predajom bytu nekončí. Svoje otázky a pripomienky nám môžu zákazníci kedykoľvek adresovať prostredníctvom Centra podpory v online službe YIT PLUS.

Viac o starostlivosti o zákazníkov

podpora susedskych vztahov

Podpora susedských vzťahov

Záleží nám na dobrom spolunažívaní obyvateľov v našich projektoch, a starostlivosť o klienta pre nás nekončí odovzdaním bytu. Susedské vzťahy podporujeme zoznámením susedov a jedinečnou online službou YIT PLUS, vďaka ktorej sa susedia navzájom lepšie spoznajú.
Okrem toho však kladieme dôraz aj na komunitné zóny, v ktorých sa môžu susedia spoločne stretávať. Príkladom môžu byť naše klubovne či dvory.

Viac o našom koncepte dvorov

finacna a poistna asistencia

Hypotekárna a poistná asistencia

Finančný špecialista YIT za vás vyberie najvýhodnejšie podmienky financovania, vybaví hypotéku aj poistenie nehnuteľnosti, dokonca pomôže s predajom starého bytu.

Viac o financovaní


Budujeme a udržiavame

dobré prostredie pre život.

Staviame mestá, v ktorých ľudia žijú radi a ktoré berú ohľad na životné prostredie.

zistiť vIAC 

 

Fínsky štandard bývania.

praktické dispozície

Praktické dispozície

Vďaka viac ako storočnému fínskemu know-how projektujeme maximálne efektívne byty s optimálnymi dispozíciami, aby bol všetok priestor prakticky a príjemne využitý.

nizkoenergeticke riesenia

Nízkoenergetické riešenia

Šetrnosť je pre nás dôležitá a preto vo veľkom používame nízkoenergetické riešenia šetriace ako životné prostredie, tak peniaze našich klientov.

Viac o ekologických stavbách YIT

finska architektura

Moderná architektúra

Pre fínsku architektúru je typická striedmosť a jednoduchosť. Pri našich stavbách sa preto sústredíme na citlivý, funkčný dizajn spätý s prírodou použitím prírodných materiálov a energeticky efektívnych riešení.

Viac o našej architektúre

Prihláste sa k odberu noviniek

*polia označené hviezdičkou sú povinné

Chcem využiť príležitosť získať exkluzívne informácie o výhodných ponukách, spustení nových projektov, novinkách a ďalších zaujímavých tipov a inšpirácií.