Prenajímanie bytu bez starostí

Ako popredný developer s vyše 100-ročnou tradíciou zaisťujeme prenájom vašich bytov v projektoch YIT na území Bratislavy. Nájdeme vám nájomníkov, povinnosti a prípadné problémy spojené s prenájmom vyriešime za vás. Investícia do bytu od YIT sa preto oplatí.

Výhody

Zabezpečíme zariadenie bytu na kľúč

V spolupráci s našimi partnermi z YIT PLUS vám radi pomôžeme so zariadením bytu tak, aby sa čím skôr mohol prenajať. Vďaka tomu, že využijete službu prenájmu priamo od YIT Slovakia, byt zariadime už počas výstavby a vieme ho prenajať po odovzdaní diela.

Nájomníka nájdeme za vás

Vhodného nájomníka začneme hľadať  v momente, keď bude byt pripravený. V prípade ukončenia prenájmu automaticky hľadáme nového. Zabezpečíme aj obhliadky bytu  a prípravu potrebnej dokumentácie.

 Platby včas

S YIT si môžete byť istí, že nájomné obdržíte pravidelne a včas. Nájomník rieši všetky platby a finančné záležitosti s nami. Zároveň vám pomôžeme s nastavením všetkých trvalých príkazov či inkasa k platbám, ktoré súvisia s prevádzkou bytu. Na konci roka vám poradíme pri príprave výdavkov a nákladov k daňovému priznaniu.

Komplexná starostlivosť

V spolupráci s našimi partnermi z YIT PLUS vám radi pomôžeme so starostlivosťou o byt. Zabezpečíme pravidelné kontroly, drobné opravy, upratovanie či poistenie a prípadné problémy vyriešime za vás.

Ešte nemám kúpený byt od YIT

Už mám kúpený byt od YIT

Prenajom_bytu_CJ_proces2-01-02.jpg

Máte otázky? Kontaktujte nás

*polia označené hviezdičkou sú povinné

Máte už od YIT kúpený byt?
Súhlasím s použitím mojich osobných údajov na účely zasielania obchodných ponúk a marketingových informácií o produktoch, pripravovaných projektoch a novinkách.
Zavrieť