Skolaudované byty NUPPU

Rozkvitnite v Ružinove

Nečakajte na vlastné bývanie dlho a objavte svoj domov v dokončených etapách NUPPU. Táto živá štvrť rozkvitne spolu s vami, pričom vytvára priestor plný energie, nápadov a priateľstiev na celý život. Práve preto nesie svoj názov, ktorý vo fínčine znamená púčik. 

Lokalita

Nech žije náš dvor

Rozdelenie dvora na niekoľko zón prináša mnoho dôvodov na úsmev. Každý si na ňom nájde to svoje bez toho, aby rušil ostatných. Jednotlivé časti dvora sa môžu rozvíjať samostatne, presne podľa predstáv obyvateľov.

 

Aktívna zóna

Aktívna zóna

Predstavuje miesto športu a zábavy. Jej úlohou je motivovať všetkých obyvateľov k pohybu a tráveniu času na dvore tak, ako to bolo kedysi. Okrem detských herných prvkov tu nájdete aj futbalové bránky, stolný tenis, či workout zónu.

Spoločenská zóna

Spoločenská zóna

Nájdete ju uprostred dvora, odkiaľ je vidno do oboch aktívnych zón. Rodičia tak môžu sledovať svoje deti na ihrisku, a súčasne sa venovať iným činnostiam. Je vybavená príslušenstvom pre pokojnejšie spoločné aktivity a slúži ako miesto stretnutí a vzniku priateľstiev.

Oddychová zóna

Oddychová zóna

Oddychová zóna je určená pre všetkých, ktorí si radi vychutnávajú slnečné lúče z pohodlia deky alebo preferujú čítanie svojej obľúbenej knihy na vzduchu. Tí pracovití ju tiež môžu využiť ako rozšírenie pre svoj home office.

Susedské klubovne

Prekazilo vám škaredé počasie víkendové plány? V NUPPU sa nudiť nebudete. Každý bytový dom disponuje vlastnou klubovňou. Využite jej priestory na susedský turnaj v spoločenských hrách alebo posedenie pri kávičke.

Susedský carshare

Vďaka carsharingu už nie je auto nevyhnutnosťou. Pomocou jednoduchej aplikácie si môžete auto požičať kedykoľvek a bez starostí. Pravidelný servis a kontrola stavu auta je samozrejmosťou.

Zastávka MHD

Rozvojom verejnej dopravy prispievame k udržateľnému prostrediu pre život. V spolupráci s Dopravným podnikom Bratislava pripravujeme na ulici Mlynské nivy zastávku MHD, ktorá uľahčí každodenné dochádzanie do práce či za voľným časom.

Prečo bývať s YIT

Financovanie

Cesta k novému bývaniu je s nami jednoduchá. Náš hypotekárny a finančný špecialista vám poradí a vybaví všetko potrebné pre kúpu nového bytu. Nerobte si zbytočné starosti a ušetrite čas aj peniaze. Počas vybavovania hypotéky vám zároveň držíme rezerváciu bytu.

Starostlivosť o zákazníkov

Našou filozofiou je budovať lepšie prostredie pre život a tvoriť domovy, v ktorých sa budú všetci cítiť dobre. Zakladáme si pritom na otvorenom a individuálnom prístupe ku každému klientovi. Predajom bytu však náš záujem o zákazníka nekončí a dobré vzťahy rozvíjame aj po nasťahovaní.

Viac ako 100 rokov skúseností

Vieme, že úspech našej spoločnosti nie je náhodný, ale je výsledkom dlhodobej spolupráce všetkých zamestnancov. Práve vďaka nim tvoríme živé mestá v 11 európskych krajinách a prinášame vysnívané bývanie tisícom spokojných klientov.

Virtuálna prehliadka

Prejdite sa virtuálne po 4-izbovom byte E121. Okrem okien na 3 svetové strany,  priestrannej chodby či samostatného WC určite oceníte aj fakt, že byt disponuje balkónom aj lodžiou. Nájdete tu preto dostatok priestoru pre vašu malú záhradku a vonkajšie posedenie. Ak by ste sa radi dozvedeli viac, stačí kliknúť na tlačidlo nižšie.

detail bytu e121 

Byty k okamžitému nasťahovaniu

Nenašli ste ten pravý?

Ak ste si pozreli ponuku skolaudovaných bytov, no žiadny vám nepadol do oka, nič sa nedeje. V NUPPU na vás čaká množstvo ďalších bytov, ktoré síce nie sú zatiaľ dokončené, no pomaly ale isto napredujú. Pozrite si kompletnú ponuku a objavte svoj nový domov v neskorších etapách.
 

Kompletná ponuka bytov

Kontaktujte nás

*polia označené hviezdičkou sú povinné

Chcem využiť príležitosť získať exkluzívne informácie o výhodných ponukách, spustení nových projektov, novinkách a ďalších zaujímavých tipov a inšpirácií.