Lokálne stránky:
Corporate site:

Multifunkčné, výrobné a logistické priestory

.

Pre maximálnu efektívnosť logistiky spoločnosti často spájajú svoje logistické funkcie do jedného celku. Tým sa oproti iným stratégiám zvyšuje význam lokality takéhoto jednotného logistického centra. V YIT na tieto potreby myslíme a preto ponúkame množstvo efektívnych riešení logistických a výrobných priestorov.  

Flexibilné riešenia

Logistickým spoločnostiam ponúkame efektívne a individualizované riešenia prevádzkových priestorov. Naše logistické priestory sú umiestnené v lokalitách s dobrým dopravným spojením zabezpečujúcim prístup do celej krajiny a na medzinárodné trhy. Sú pružné a navrhnuté podľa individuálnych potrieb klienta a sú vhodné pre veľké aj malé spoločnosti. Úspornosť je samozrejme vždy prioritou už pri ich projektovaní.

•••

Okrem dobrej lokality zohľadňujú riešenia logistických priestorov od YIT aj rozsah prevádzok nájomníka. Funkčné vonkajšie priestory a dostatočne veľké plochy na prijímanie a odosielanie zásielok sú štandardným vybavením.

NAŠE KONCEPTY

Work&Trade – flexibilita a efektívnosť v jednom

Work&Trade je koncept navrhnutý tak, aby spĺňal individuálne potreby klientov v oblasti kombinovaných zariadení. Ak potrebujete ideálne umiestnený a flexibilný nájomný priestor pre maloobchodnú prevádzku, kanceláriu, výrobnú prevádzku, sklad, predvádzacie priestory alebo ich kombináciu, Work&Trade je tou najlepšou voľbou.

Čítať viac

yit koncept motor center

MotorCenter – centrum služieb pre vodičov

MotorCenter je centrum služieb, kde motoristi na jednom mieste nájdu všetko, čo potrebujú. Pri jednej návšteve vybavia povinnú servisnú prehliadku, opravu, alebo aj výmenu pneumatík. Ak si otvoríte obchod v MotorCenter, jeho efektivita Vám zaručí vyššie tržby ako pri iných riešeniach.

Čítať viac

Napíšte nám

Súhlasím s použitím mojich osobných údajov na účely zasielania obchodných ponúk a marketingových informácií o produktoch, pripravovaných projektoch a novinkách.

Kontakt

Andrea Sivčová
Leasing Coordinator
Zavrieť
Zavrieť