Lokálne stránky:
Corporate site:

Work&Trade – flexibilita a efektívnosť v jednom

Work&Trade je koncept komerčných priestorov od YIT navrhnutý tak, aby spĺňal individuálne potreby klientov v oblasti kombinovaných zariadení. Ak potrebujete ideálne umiestnený a flexibilný nájomný priestor pre maloobchodnú prevádzku, kanceláriu, výrobnú prevádzku, sklad, predvádzacie priestory alebo ich kombináciu, Work&Trade je tou najlepšou voľbou.

Benefity

Work&Trade v sebe spája vynikajúcu lokalitu s flexibilným zariadením, úspornou, udržateľnou výstavbou a benefitmi v oblasti synergie. Dobrá lokalita a moderné priestory zabezpečia, že zákazníci ľahko nájdu služby, ktoré hľadajú a radi sa znovu vrátia. Centrálne umiestnené a vychytené lokality pozdĺž hlavných ciest a diaľnic sú aj preto kľúčovým princípom úspechu tohto konceptu.

Maximálne využité priestory na mieru

Priestory Work&Trade vyhovujú najmä malým a stredným podnikom bez ohľadu na sféru podnikania. Work&Trade je tiež vynikajúcou voľbou pre pobočku spoločnosti s centrálou v inom meste alebo inej krajine. Priestory sú pritom vždy na mieru prispôsobené želaniam klienta. Realizácia stavia do popredia adaptabilitu a univerzálnosť, ale aj zodpovedný prístup k životnému prostrediu a energetickú efektívnosť. Výsledkom je riešenie, ktoré plne slúži potrebám klienta a nepremrhá ani jeden meter štvorcový.

Zobraziť viac

YIT ako zhotoviteľ

V projektoch Work&Trade preberá YIT úplnú zodpovednosť za celý koncept od vyhľadania pozemku, výberu partnerov na spoluprácu a výstavbu komerčných priestorov až po predaj hotového konceptu. Projekt však vždy berie ohľad aj na špecifické potreby miestnych komunít. Blízka, osobná a otvorená spolupráca s klientom je prioritou v každej fáze projektu už od začiatku plánovania a projektovania. Koncept neustále zlepšujeme a svoje odborné znalosti a skúsenosti využívame aj vo fáze predaja, kedy klientom radi poradíme, aby tak dosiahli maximálny možný zisk.

Referencie

Objekty Work&Trade sú aktuálne v prevádzke v helsinskej metropolitnej oblasti a už existujú plány na expanziu do ďalších častí Fínska a sveta. Úspešnými príkladmi realizácie sú Work&Trade Avia a Work&Trade Bisnespaja v meste Vantaa.

Napíšte nám

Súhlasím s použitím mojich osobných údajov na účely zasielania obchodných ponúk a marketingových informácií o produktoch, pripravovaných projektoch a novinkách.

Kontakt

Andrea Sivčová
Leasing Coordinator
Zavrieť
Zavrieť