Lokálne stránky:
Corporate site:

Urban Village – udržateľný rozvoj miest

Nová éra mestských častí je tu. YIT koncept Urban Village sme vyvinuli za účelom revitalizácie centier miest a vytvorenia lepšieho životného prostredia. Koncept Urban Village rozvíja mestské centrá, zabezpečuje modernú bytovú výstavbu a poskytuje priestor pre obchody a služby. Občianska vybavenosť, pohodlné byty a dobré dopravné spojenia vytvárajú nový druh verejného priestoru a ideálne prostredie pre ďalší rast.

Benefity

Naším prvoradým cieľom je udržateľný rozvoj miest, mestských centier a obytných oblastí, ale aj revitalizácia životného prostredia. Koncept Urban Village je založený na vytváraní čulých centier, ktoré sú ideálnym miestom na bývanie a podporujú úspešné podnikanie.

Individualizované maloobchodné koncepty vo výhodných lokalitách vytvárajú silnejší zmysel pre komunitu. Zvýšenie počtu služieb a rezidentov a lepšie dopravné spojenie zvýšia príťažlivosť oblasti a posilňujú dopyt.

Zobraziť viac

Nová éra mestských častí

Priestor pre byty a služby budujeme vždy súbežne tak, aby sme maximálne vyhoveli obom stranám. Koncept Urban Village tak privádza mestské časti do novej éry, ktorá im vdýchne život a vytvorí miesto, kde chce žiť každý. 

Referencie

Koncept Urban Village sme použili pri renovácii niekoľkých sídlisk vo Fínsku, napríklad Louhela a Tammisto. Proces realizácie konceptu na základe skúseností z už dokončených projektov neustále rozvíjame a zefektívňujeme. Najnovší projekt Urban Village práve realizujeme v Helsinkách.

YIT ako zhotoviteľ

V projektoch Urban Village preberá YIT úplnú zodpovednosť za celý koncept od vyhľadania pozemku, výberu partnerov na spoluprácu a výstavbu komerčných priestorov až po predaj hotového konceptu. Projekt vždy berie ohľad na špecifické potreby miestnych komunít a oddelenie predaja poskytuje komplexné riešenia pre záujemcov o byty. Dôležitá je však aj podpora spolupráce s mestom a ďalšími miestnymi orgánmi.

Napíšte nám

Súhlasím s použitím mojich osobných údajov na účely zasielania obchodných ponúk a marketingových informácií o produktoch, pripravovaných projektoch a novinkách.

Kontakt

Andrea Sivčová
Leasing Coordinator
Zavrieť
Zavrieť