Lokálne stránky:
Corporate site:

SpaceGenius - kancelárske priestory budúcnosti

Zvyšujúca sa mobilita a digitalizácia neustále menia spôsob, akým ľudia pracujú. Spoločnosti od kancelárskych priestorov očakávajú podporu produktivity, kreativity, kultúry a pohody v práci. Súčasne musia byť kancelárske priestory flexibilné a efektívne. YIT koncept SpaceGenius bol vyvinutý ako odpoveď na tieto rastúce potreby.

Benefity

Spoločnosti sa stále viac orientujú na viacúčelové priestory, ktoré podporujú produktivitu a stratégiu spoločnosti a súčasne vytvárajú pre zamestnancov pohodu. Koncept SpaceGenius ponúka jednoducho prispôsobiteľné priestory, ktoré sú v súlade s potrebami používateľov. Prvky ako presúvateľné zasadacie miestnosti a skupiny pracovísk prinášajú do kancelárie flexibilitu. Sú energeticky úsporné a podporujú otvorenú interakciu a intenzívnu spoluprácu.

Zobraziť viac

Prispôsobiteľné a energeticky úsporné kancelárie, ktoré presne spĺňajú vaše potreby

Koncept SpaceGenius plne rozumie moderným nárokom na pracovné prostredie. Využíva ideálne technické riešenia a v návrhu interiéru odráža identitu spoločnosti. Všetko je pritom podporené technológiou na zaistenie flexibility a otvorenej spolupráce. Všetky stavebné systémy od vetrania až po osvetlenie sú naprojektované tak, aby bolo jednoduché zrealizovať priestory pre rôzne druhy práce.

YIT ako zhotoviteľ

Koncept SpaceGenius je vhodný pre novostavby, ale aj pre projekty renovácií. Na základe individuálnych potrieb spoločnosti je možné si zvoliť rôzne veľkosti tohto riešenia. YIT úzko spolupracuje s klientom a zabezpečuje hladkú realizáciu kancelárie. Riešenie je založené na analýze informačných tokov a pracovných profilov organizácie a už od prvého stretnutia je možné na ilustráciu koncového riešenia použiť 3D modelovanie. 

Zobraziť viac

Referencie

Koncept SpaceGenius sme použili v kancelárskych projektoch od veľkých centrál až po menšie budovy. Proces jeho realizácie sme na základe skúseností získaných z dokončených projektov vyvíjali a zefektívňovali. Dobrým príkladom efektívnosti riešenia SpaceGenius je napríklad priestorový návrh centrály fínskej spoločnosti DNA v meste Helsinki.

Napíšte nám

Súhlasím s použitím mojich osobných údajov na účely zasielania obchodných ponúk a marketingových informácií o produktoch, pripravovaných projektoch a novinkách.

Kontakt

Andrea Sivčová
Leasing Coordinator
Zavrieť
Zavrieť