Lokálne stránky:
Corporate site:

MotorCenter - centrum služieb pre motoristov

Staňte sa súčasťou úspešného príbehu MotorCenter! MotorCenter je centrum služieb, kde motoristi na jednom mieste nájdu všetko, čo potrebujú. Pri jednej návšteve vybavia povinnú servisnú prehliadku, opravu, alebo aj výmenu pneumatík. Výhodou pre obchodníkov je efektivita konceptu, vďaka ktorej im otvorenie prevádzky v MotorCenter zaručí vyššie tržby.

Benefity

MotorCenter spája predaj autopríslušenstva a služby s aktívnym trávením voľného času. Lokalita je pritom pre koncept kľúčová. Hustá premávka, dobré dopravné spojenia, miestni rezidenti s vysokou kúpnou silou a vychytené maloobchodné lokality sú kritériami, z ktorých sa pri MotorCenter neustupuje. V blízkosti prevádzok MotorCenter sú spravidla aj veľké supermarkety. Pre klientov, ktorí sa rozhodnú otvoriť si prevádzku v MotorCenter to znamená vysoké počty zákazníkov počas celého roka.

MotorCenter vytvára synergie

Nájomníci MotorCenter spolu nesúťažia, ale sa práve naopak vzájomne dopĺňajú. MotorCenter je tak ideálnou voľbou pre podniky, ktoré ponúkajú služby údržby automobilov, povinné servisné prehliadky, automobilový tovar, produkty a služby pre voľný čas, ale aj pre maloobchodníkov so špecializovanou technikou. Úsporné priestory sú vždy na mieru prispôsobené želaniam a identite každej spoločnosti. Lokality pre MotorCenter sa vyberajú na základe dostupnosti osobným autom a verejnou dopravou v ktorejkoľvek dennej dobe a ročnom období.

YIT ako zhotoviteľ

V projektoch MotorCenter preberá YIT úplnú zodpovednosť za celý koncept od vyhľadania pozemku, výberu partnerov na spoluprácu a výstavbu komerčných priestorov až po predaj hotového konceptu. Odborné znalosti a skúsenosti YIT sa tu premietajú do zisku klienta. Vysoko efektívne a optimalizované metódy zabezpečujú, že projekty budú realizované načas a v rámci rozpočtu. Blízka osobná spolupráca s klientom v každej fáze projektu zas zaistí, aby koncový výsledok splnil jeho nároky do posledného detailu. Každé stredisko MotorCenter je individuálne naprojektované tak, aby spĺňalo špecifické podmienky vyplývajúce z jeho umiestnenia. 
Kliknite sem pozrite si naše realizované projekty MotorCenter

Referencie

V súčasnosti je v prevádzke päť centier MotorCenter: Konala and Herttoniemi v Helsinkách, Avia vo Vantaa a Espoonlahti and Suomenoja v Espoo. V metropolitnej oblasti Helsínk zažíva tento koncept nepretržitý rast a plánuje sa jeho medzinárodné využitie.

Napíšte nám

Súhlasím s použitím mojich osobných údajov na účely zasielania obchodných ponúk a marketingových informácií o produktoch, pripravovaných projektoch a novinkách.

Kontakt

Andrea Sivčová
Leasing Coordinator
Zavrieť
Zavrieť