Lokálne stránky:
Corporate site:

Koncepty

Koncepty a riešenia od YIT podporia váš úspech

Koncepty komerčných priestorov od YIT predstavujú účelne navrhnuté a funkčné riešenia, ktoré podporujú prevádzku klienta. Všetky naše hotové koncepty sme zdokonalili do formy efektívnych a úsporných riešení, ktorých lokalita, stavebné systémy, dopravné spojenia a flexibilita zaručujú optimálnu podporu pre vaše podnikanie. Komerčné koncepty YIT použiteľné pri novostavbách aj renováciách prinášajú citlivé riešenia zamerané na konkrétne skupiny používateľov. Starostlivo zvážené detaily odrážajú naše rozsiahle skúsenosti ako developera, stavebníka a renovátora komerčných priestorov. 

Urban Village – udržateľný rozvoj miest

Nová éra mestských častí je tu. YIT koncept Urban Village sme vyvinuli za účelom revitalizácie centier miest a vytvorenia lepšieho životného prostredia. Koncept Urban Village rozvíja mestské centrá, zabezpečuje modernú bytovú výstavbu a poskytuje priestor pre obchody a služby. Občianska vybavenosť, pohodlné byty a dobré dopravné spojenia vytvárajú nový druh verejného priestoru a ideálne prostredie pre ďalší rast.

    

    

Work&Trade – flexibilita a efektívnosť v jednom

Work&Trade je koncept komerčných priestorov od YIT navrhnutý tak, aby spĺňal individuálne potreby klientov v oblasti kombinovaných zariadení. Ak potrebujete ideálne umiestnený a flexibilný nájomný priestor pre maloobchodnú prevádzku, kanceláriu, výrobnú prevádzku, sklad, predvádzacie priestory alebo ich kombináciu, Work&Trade je tou najlepšou voľbou.

    

SpaceGenius - kancelárske priestory budúcnosti

Zvyšujúca sa mobilita a digitalizácia neustále menia spôsob, akým ľudia pracujú. Spoločnosti od kancelárskych priestorov očakávajú podporu produktivity, kreativity, kultúry a pohody v práci. Súčasne musia byť kancelárske priestory flexibilné a efektívne. YIT koncept SpaceGenius bol vyvinutý ako odpoveď na tieto rastúce potreby.

    

MotorCenter - centrum služieb pre motoristov

Staňte sa súčasťou úspešného príbehu MotorCenter! MotorCenter je centrum služieb, kde motoristi na jednom mieste nájdu všetko, čo potrebujú. Pri jednej návšteve vybavia povinnú servisnú prehliadku, opravu, alebo aj výmenu pneumatík. Výhodou pre obchodníkov je efektivita konceptu, vďaka ktorej im otvorenie prevádzky v MotorCenter zaručí vyššie tržby.

    

Napíšte nám

Súhlasím s použitím mojich osobných údajov na účely zasielania obchodných ponúk a marketingových informácií o produktoch, pripravovaných projektoch a novinkách.

Kontakt

Andrea Sivčová
Leasing Coordinator
Zavrieť
Zavrieť