Lokálne stránky:
Corporate site:

Tower 3

O OBJEKTE

TOWER 3 ponúkne kancelárske priestory štandardu A v atraktívnej bratislavskej lokalite v Krasňanoch s výhľadom na račianske vinice. Projekt bude situovaný iba 8 minút od centra mesta. Vynikajúca dostupnosť viacerými spôsobmi dopravy a vysoký štandard priestorov predstavujú logickú alternatívu pre nájomníkov, ktorí dosiaľ na trhu nevedeli nájsť vhodnú ponuku.
•••
TOWER 3 zároveň disponuje množstvom benefitov akými sú napríklad: Optimálne presvetlené kancelárie, prirodzene vetrané priestory vďaka otvárateľným oknám, vysoký štandard, reprezentatívne priestory a množstvo ďalších výhod, ktoré uvádzame

V BROŽÚRE PROJEKTU


9

Podlaží

7 403 m2

Prenajímateľnej plochy

147

Parkovacích miest

534 m2

Skladovacích priestorov

LOKALITA

napojenie na dôležité dopravné tepny

Sídlo Tower 3 sa nachádza na Račianskej ulici, vďaka ktorej sa dostanete do 10 min. na diaľnicu D2 (Bratislava-Žilina), na letisko M. R. Štefánika, či do centra mesta.

Hustá sieť mestskej hromadnej dopravy

Priamo pred budovou Tower 3 sa nachádza električková zástavka liniek 3, 5 a 7, ktoré vás dopravia priamo do centra mesta, Petržalky a Dúbravky. O niečo ďalej nájdete vlakovú stanicu Bratislava-Vinohrady, či autobusové zastávky liniek 51, 59, 75.

reštaurácia a jedáleň priamo v areáli

Máte hlad? Na obednú prestávku nemusíte chodiť ďaleko. V areáli sa nachádza reštaurácia so svetovou kuchyňou, ako aj jedáleň s klasickou ponukou jedál. Na svoje si tak príde každý.

.

MOŽNOSTI ČLENENIA PRIESTORU

•••
Na jednom podlaží možno umiestniť až štyroch klientov. Flexibilita priestoru umožňuje dispozíciu otvorenej kancelárie, ale aj chodbového traktu.

VIAC INFORMÁCIÍ V BROŽÚRE

kontakt

Máte záujem o kancelárske priestory v TOWER 3? Kontaktujte nás prostredníctvom emailovej správy na adresu tower3@yit.sk alebo sa obráťte priamo na nášho zástupcu.

Andrea Sivčová
Leasing Coordinator

Napíšte nám

Súhlasím s použitím mojich osobných údajov na účely zasielania obchodných ponúk a marketingových informácií o produktoch, pripravovaných projektoch a novinkách.

Kontakt

Andrea Sivčová
Leasing Coordinator
Zavrieť
Zavrieť