Homepage O projekte

TAMMI DÚBRAVKA 
Pri Hrubej lúke, Dúbravka, Bratislava

 
  

Odber noviniek

     
  
  
 
 

Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov

Odber noviniek
 
 

Nové byty Dúbravka


 
Tammi Dúbravka je ďalším nízkoenergetickým projektom z dielne YIT, ktorý prináša fínsku kvalitu bývania do Bratislavy. Dobrá občianska vybavenosť, dopravná dostupnosť a blízkosť prírody znamenajú ideálne bývanie v dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite Dúbravky, ktorá patrí k najzelenším častiam mesta. Objavte tu aj vy svoje vysnívané miesto na život. 

Bývanie na fínskej úrovni - to sú nízkoenergetické riešenia, funkčné dispozície, kvalitný bytový štandard a starostlivosť o klienta, ktorá nekončí odovzdaním kľúčov od bytu.
  


Ideálna lokalita 

Tammi Dúbravka sa nachádza v časti Bratislavy s najzachovalejším životným prostredím. Krásna prírodná scenéria Malých Karpát obklopuje modernú mestskú štvrť, ktorá je však zároveň pokojná a plná zelene.
 
Lokalita ponúka množstvo turistických aj cyklistických trás. Najznámejším cieľom turistov v okolí Bratislavy je Devínska Kobyla, na ktorú sa dá z Dúbravky dostať po nenáročnej trase.
 
Populárnymi miestami na relax aj športové aktivity sú napríklad Park Družba a Zóna Pekníkova. Nachádzajú sa v nich rôzne športové aj detské ihriská, korčuliarske dráhy, tenisové kurty aj oddychové zóny. V lete sa zas môžete osviežiť na kúpalisku Rosnička či kúpalisku Lamač.

tammi-terasa_fin

tammi_prezentacny_byt_2016-266-HDR

Praktické a funkčné byty

V tretej a štvrtej etape výstavby je k dispozícií spolu 167 bytov. V ponuke máme byty s orientáciou na všetky svetové strany a vy si tak môžete vybrať výhľad podľa svojich predstáv.

Ponúkame 1-, 2-, 3- a 4-izbové byty na predaj, ktoré sú vybavené terasou alebo balkónom. Ku každému bytu tiež prináleží pivničný priestor. Byty sú navyše vybavené v kvalitnom štandarde.
 
Objavte s nami štýlové bývanie v projekte Tammi Dúbravka, na ktorom sa podieľal tím skúsených architektov. Dôraz na funkčné a zároveň dizajnové riešenia je tu viditeľný nielen zvonku, ale aj vo vnútri vášho budúceho príbytku.


Vysoký štandard a nízkoenergetické bývanie

Byty v Tammi Dúbravka spĺňajú prísne nízkoenergetické štandardy, ktoré sú základom pre kvalitné a úsporné bývanie. Vďaka týmto štandardom pri bývaní šetríte financie, ale aj prírodu. Bytové objekty využívajú na ohrev vody solárne panely, s ktorými ušetríte v priemere až 10 kWh/m2 za rok.
 
Na vysokej úrovni je však nielen úspora energie, ale aj štandardné vybavenie bytov. V bytoch využívame prvotriedne materiály od renomovaných výrobcov a to vo viacerých farebných prevedeniach.

Samozrejmosťou je aj možnosť nadštandardného vybavenia vášho bytu.

 Štandard bytov

tammi_prezentacny_byt_2016-589-HDR_panorama

Tammi-Dúbravka-byty


Občianska vybavenosť novostavby
Tammi Dúbravka

Bytové objekty majú integrovanú podzemnú garáž s dostatkom parkovacích miest a preto pre vás parkovanie nebude žiadnym problémom. Tammi Dúbravka poskytne okrem iného aj vlastné moderné detské ihriská, activity park, ba dokonca vlastnú susedskú saunu a spoločenskú miestnosť.
 
Služby vám poskytnú prízemné obchodné priestory priamo v projekte a tiež obchodné centrum v susedstve novostavby. Na skok od domu to budete mať napríklad aj do lekárne, základnej školy či jaslí. Do centra Bratislavy sa ľahko dostanete za pár minút autom alebo dostupným spojením MHD.


Byty na predaj - Tammi Dúbravka

 

Nepremeškajte svoju šancu! V druhej etape je voľných niekoľko posledných bytov, ale aj vďaka atraktívnej lokalite sa rýchlo sa míňajú. Neváhajte preto a dohodnite si obhliadku prezentačného bytu v Tammi Dúbravka s naším predajcom.

  

1-izbové byty na predaj

 

Ekonomické, no efektívne riešenia priestoru predstavujú voľné jednoizbové byty o rozlohe 20,63 – 39,98m2.
 
 

   
tammi-1i

3-izbové byty na predaj

 

Pre rodiny máme v ponuke trojizbové byty, pričom najmenší z nich má rozlohu 57,13m2  a najväčší má skvelých 100,95m2.
  

   
tammi-3i

2-izbové byty na predaj

 

V aktuálnych fázach výstavby máme k dispozícii dostatok voľných dvojizbových bytov. Najmenší z nich má rozlohu 44,39 m2, najväčší má štedrých 60,95 m2.
  

   
tammi-2i

4-izbové byty na predaj

 

Pre náročných máme k dispozícii veľké a pohodlné štvorizbové byty o rozlohe 100,88 – 134,93 m2.

tammi-4ii

2.etapa - stav projektu


TAMMI Dúbravka - 2.etapa

3.etapa - stav projektu

Tammi Dúbravka - 3.etapa4.etapa - stav projektu

Tammi Dúbravka - 4.etapaPredaj alebo prenájom nebytových priestorov

 

V novostavbe Tammi Dúbravka sa nachádzajú nebytové priestory na predaj alebo prenájom, ktoré poskytnú pre takmer 500 bytov komfortné služby na dosah ruky. 

K dispozícií sú nebytové priestory v rozlohe 79m2 – 223m2, každý s vyhradeným parkovaním pre zamestnancov či zákazníkov. Všetky priestory sú vysoko variabilné a preto je možné ich prispôsobiť vášmu podnikaniu.

Viac informácií o nebytových priestoroch:
priestory@yit.sk
0903 280 130


 
  

Máte otázku? Napíšte nám a my sa Vám ozveme.

Odobrané z môjho YIT výberu