Homepage O projekte

STEIN2 
Blumentálska, Staré Mesto, Bratislava

 
amfik-logo-640
  

Odber noviniek

     
  
  
 
 

Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov

Sledovať novinkyNovostavba STEIN2
 Mapa STEIN2 Staré Mesto Bratislava

 
Bývanie na dobrej adrese 

Veľkou výhodou novostavby STEIN2 v bratislavskom Starom Meste je kompletná občianska vybavenosť v pešej dostupnosti. V bezprostrednom okolí nájdete obchody aj služby, školy, parky, kostoly, polikliniku a ešte oveľa viac. Vďaka uzlom hromadnej dopravy a pohodlnému parkovaniu v dvojpodlažnej podzemnej garáži je bezproblémový presun aj na dlhšie vzdialenosti.
STEIN2-v-cislach

 
STEIN2 v etapách

Výstavba a predaj bytov novostavby STEIN2 bude prebiehať v piatich etapách obsahujúcich spolu 8 bytových domov a podzemný garážový dom. Každý z objektov bol citlivo navrhnutý tak, aby STEIN2 ako celok splnil aj tie najvyššie nároky. Pozrite si prehľadnú mapu jednotlivých etáp projektu a nájdite si bývanie presne podľa vašich predstáv.
Ponúkame 1-, 2-, 3- a 4-izbové byty na predaj, ktoré sú vybavené zelenou predzáhradkou alebo balkónom. Ku každému bytu tiež prináleží pivničný priestor. Byty sú navyše vybavené v kvalitnom štandarde od renomovaných výrobcov s možnosťou nadštandardu.  architect-kubik

STEIN2 očami architekta

„Riešenie projektu STEIN2 sa nesnaží o žiadnu exhibíciu. Oživený STEIN2 premyslene vstupuje do vzťahu s okolitou zástavbou, stáva sa organickou súčasťou okolia a vyvoláva dojem, akoby tam bol odjakživa.“ 

Ing. Arch. Ivan Kubík, hlavný architekt projektu STEIN2

 GALÉRIA

stein2-dvor2


Predaj bytov - STEIN2

 

Typy bytov v projekte STEIN2 sme na základe dlhoročných skúseností navrhli s prihliadnutím na pestrosť potrieb ich budúcich obyvateľov. Rozlohy aj dispozície jednotlivých bytov sú premyslene skombinované tak, aby si každý našiel presne to, čo mu vyhovuje.

  

1-izbové byty na predaj

 

Jednoizbové byty ponúknu v rozlohe 36-40 m2 efektívne využitý priestor v rozumnej cene. Na svoje si v nich príde každý, kto hľadá menší, no funkčne využitý byt v kvalitnom spracovaní a príjemnej lokalite.
 
 

   
stein2-1i

3-izbové byty na predaj

 

Trojizbové byty v rozlohe 71-85 m2 predstavujú najflexibilnejší typ bytu v projekte. Praktické riešenia priestoru poskytnú dostatok miesta a súkromia pre všetkých členov domácnosti, kvalitné materiály zas umožnia trvácne a príjemné užívanie bytu.
  

    
 
stein2-3i

2-izbové byty na predaj

 

Dvojizbové byty s rozlohami v rozmedzí 47-74 m2 sú ideálnym riešením pre útulné, no priestorovo dostačujúce bývanie. Dispozície bytov sú premyslené tak, aby bol maximálne využitý každý meter, no aby zároveň pôsobili príjemne a vzdušne
  

   
stein2-2i

4-izbové byty na predaj

 

Štvorizbové byty ocení každý, kto hľadá naozaj bohatý priestor pre život. Rozloha 90-99 m2 splní aj tie najvyššie nároky a ponúkne všetko, čo k modernému a kvalitnému bývaniu na dobrej adrese patrí. Nadštandardné priestorové riešenia si pritom zachovávajú vysokú kvalitu spracovania a efektívnosť dispozícii.

Ako postupuje 1.etapa


Ako postupuje 2.etapa

STEIN2 - 2etapa
  

Máte otázku? Napíšte nám a my sa vám ozveme.

Odobrané z môjho YIT výberu