Starostlivosť o klientov

 

 
U nás máte všetko pod jednou strechou: neplatíte poplatky za realitných maklérov, papiere za vás vybaví hypotekárny špecialista a všetko spojené s bývaním vyriešite na jednom mieste. Ušetríte tak čas aj peniaze a výber nového bývania je rýchly a pohodlný.
 

Naši predajcovia vám ochotne poradia a prevedú vás celým procesom kúpy bytu od prvej obhliadky až po nasťahovanie. Tím oddelenia starostlivosti o zákazníkov YIT vám zas sprostredkuje pestré portfólio služieb, ktoré môžete využívať ihneď po nasťahovaní. Presvedčte sa sami, že bývať s YIT sa oplatí:

 

 
 

Finančná a poistná asistencia

  Finančný špecialista YIT za Vás vyberie najvýhodnejšie podmienky financovania, vybaví hypotéku aj poistenie nehnuteľnosti, ba dokonca pomôže s predajom starého bytu.
YITPLUS-tablet-Updated

YIT PLUS

  Jedinečná online služba pre klientov YIT Vás spojí so susedmi, správcom aj s nami. Takisto tu na jednom mieste nájdete všetky dôležité informácie a dokumenty týkajúce sa Vášho nového bytu.

Upratovanie

  Chcete svoj voľný čas venovať sebe a svojim blízkym? Neupratujte! Využite ponuku upratovacích služieb partnera YIT.

Sťahovanie

  S pomocou partnerov sa do nového bývania od YIT nasťahujete rýchlo, pohodlne a za špeciálne ceny len pre našich zákazníkov.

Zabezpečenie

  Pre ešte vyšší pocit bezpečia sprostredkujeme nadštandardné zabezpečenie Vášho nového bytu.

Bytový architekt

  Potrebujete pomôcť s návrhom interiéru? Sprostredkujeme Vám služby bytového architekta, ktorý Vám rád poradí.

Bytové zariadenie

  Či už ide o kuchyne, svietidlá alebo iný nábytok, s partnermi YIT si byt zariadite za zvýhodnených podmienok.

Helpdesk

  Kúpili ste si byt od YIT a máte otázky? K dispozícii je Vám bezplatná YIT HELP linka, na ktorej ich všetky radi zodpovieme.