Bývanie na fínskej úrovni

 

 
Severské krajiny sú svojím prístupom k bývaniu vzorom pre celý zvyšok sveta. Projekty vo Fínsku sa vyznačujú nielen nadčasovou architektúrou a kvalitnými materiálmi, ale aj ekologickými riešeniami a atraktívnou polohou. Nemenej dôležitý je však aj komplexný severský prístup ako ku stavbám a ich vybavenosti, tak ku klientom a ich maximálnej spokojnosti. Tento inšpiratívny prístup prostredníctvom našich projektov prinášame aj na Slovensko.

 

 
 
 

 
 
 

  

  


Nadčasová architektúra

Pre fínsku architektúru je typická striedmosť a jednoduchosť. Pri našich stavbách sa preto sústredíme na citlivý, funkčný dizajn spätý s prírodou použitím prírodných materiálov a energeticky efektívnych riešení.


Nízkoenergetické riešenia

Šetrnosť je pre nás dôležitá a preto vo veľkom používame nízkoenergetické riešenia šetriace ako životné prostredie, tak peniaze našich klientov.


Praktické dispozície

Vďaka viac ako storočnému fínskemu know-how projektujeme maximálne efektívne byty s optimálnymi dispozíciami, aby bol všetok priestor prakticky a príjemne využiteľný.

 
 
 

 
 


Starostlivosť o klienta

Podľa vzoru fínskej koncepcie majú naši klienti všetko, čo potrebujú pod jednou strechou. Poradíme so všetkým od financovania až po výber zariadenia a za zvýhodnených podmienok sprostredkujeme všetky doplnkové služby.zoznamka-susedia-1


Podpora susedských vzťahov

Záleží nám na dobrom spolunažívaní obyvateľov v našich projektoch, a starostlivosť pre nás preto nekončí odovzdaním bytu. Susedské vzťahy podporujeme zoznámením susedov a jedinečnou online službou YIT PLUS, vďaka ktorým sa susedia navzájom lepšie spoznajú.


 


Staviame, budujeme a udržiavame dobré prostredie pre život.